У Пентагоні розповіли, як вивчають досвід армії України

Систематизований досвід українських військових буде поширений у лавах ЗСУ та серед солдатів армії США.

Пентагон. Фото: so-l.ru.

В армії США прагнуть вивчити досвід, отриманий ветеранами АТО на передовій, щоб потім використовувати для навчання своїх солдатів. Про це стало відомо з матеріалу, присвяченого підсумкам першої ротації українських військових в навчання Fearless Guardian II, передають Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

"Ми прагнемо вивчити інформацію від українських ветеранів АТО з приводу отриманого ними досвіду бойових дій, систематизувати її у формі доповіді, і передати її ЗСУ, як узагальнення того, з чим стикаються українські солдати", - йдеться в доповіді.

"Після того, як керівництво підготовчим процесом перейде до української сторони, там зможуть використовувати систематизовані нами матеріали для розробки подальших програм підготовки військових. Систематизований досвід українських військових також буде поширений серед солдатів армії США", - сказано в статті.

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...