У Путіна знайшли "сакральну жертву": Силовики РФ затримали кількох підлітків за "мінування Москви"

13 вересня в підмосковному Волоколамську був затриманий 17-річний місцевий житель, який "замінував" по телефону Палац спорту.
Російська поліція запевняє, що затримала "телефонних терористів". Фото: соцмережі.

Після масових дзвінків з повідомленнями про "замінування" в Росії були затримані кілька підлітків. Про це повідомляє "Коммерсант" з посиланням на джерела, передають Патріоти України.

Затримані, як пише видання, є "наслідувачами", які після повідомлень в ЗМІ і соцмережах про мінування самі дзвонили правоохоронцям з подібними заявами. Російська поліція легко змогла їх знайти, оскільки вони використовували звичайні телефони, а не зашифровані канали зв'язку.
"Коммерсант" повідомляє, що 13 вересня в підмосковному Волоколамську був затриманий 17-річний місцевий житель, який "замінував" по телефону Палац спорту. Проти нього порушено кримінальну справу за ст. 207 Кримінального кодексу РФ.
При цьому російське слідство вважає, що організатори масових дзвінків знаходяться за кордоном. Повідомлення про закладену вибухівку в великих містах РФ приходили протягом декількох днів. Зокрема, 11-го і 12 вересня через анонімні дзвінки евакуацію проводили в Пермі, Єкатеринбурзі, Уфі, Ставрополі, Красноярську, Владивостоці, Магадані, Брянську, Калінінграді і Південно-Сахалінську. У всіх випадках мінування були помилковими. 13 вересня в Москві перевіряли повідомлення про мінування трьох вокзалів, трьох торгових центрів, одного з держуніверситетів і Красної площі. В цілому з усіх установ евакуювали 45 тис. осіб.

На вертольотах МВС людей можна було доправити просто в санаторій Нових Санжарів й уникнути конфлікту. Але цього чомусь не зробили

вівторок, 25 лютий 2020, 20:45

Не варто забувати, що все це відбулося на тлі розмов про можливу відставку Кабінету Міністрів. Сама ситуація в Санжарах б'є по суб'єктності не лише президента та уряду, а й по суб'єктності держави. Було створено вкрай негативну для міжнародного іміджу наш

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер