"Путін" замінував: У Москві та Петербурзі евакуювали ТРЦ (відео)

У повідомленнях, направлених до московських ТЦ, стверджувалося, що у будівлі знаходиться бомба "номіналом на 600 кілограм тротилового еквівалента", яку начинено дробом.
Евакуація в ТЦ «Аура». Фото: news.ngs.ru.

У торгових центрах Москви і Санкт-Петербурга через повідомлення про загрозу вибуху пройшли перевірки і евакуація відвідувачів у декількох торгових центрах. Як повідомляє ТАСС, у Москві правоохоронні органи перевірили три торгові центри мережі "Капітолій". Про загрозу вибуху в яких заявили анонімні джерела, передають Патріоти України.

Зокрема, правоохоронці перевірили ТЦ на проспекті Вернадського, вул.Міклухо-Маклая, де було евакуйовано близько 700 відвідувачів та персонал, та на Севастопольському проспекті. Інформація про загрозу вибуху не підтвердилася. За повідомленням "Фонтанки", в Санкт-Петербурзі повідомлення про бомби надійшли у торгові центри "Капітолій", "Румба", "Веселка", "Пік", "Галерея", "Шкіперський молл", "Літо", а також у гіпермаркет "Лента" на Пулковськкому шосе і у готель "Росія".

"Повідомлення про мінування надходили електронною поштою і були нібито підписані ім'ям Володимира Путіна. У повідомленнях, направлених до московських ТЦ, стверджувалося, що у будівлі знаходиться бомба "номіналом на 600 кілограм тротилового еквівалента", яку начинено дробом", - зазначає ЗМІ. Інформацію про те, що ТЦ "Румба" отримав електронні листи з погрозами мінування від імені президента РФ, підтвердили в адміністрації торгового центру.

Квартал "пішов на гору", хтось мусить... Кабаре "Веселий Писець" присвятили Зеленському музичну пародію "Генералы песчаной карьеры» (відео)

четвер, 20 червень 2019, 15:08

Єврейсько-український гумор, яскравий і дотепний. Гаранту нема чого ображатись на артистів. Адже сам заробляв собі на шмат щастя таким чином. Кліп під назвою «Генералы песчаной карьеры» команда КВК Дніпропетровського державного університету (єдиний в с...

В центрі Чернігова археологи зробили важливе відкриття княжої доби

четвер, 20 червень 2019, 14:56

Протягом 9-11 століть Чернігів був одним з двох найвпливовіших центрів Давньоруської держави, за військовою міццю, багатствами, культурою та архітектурою сперечався з великокняжим Києвом. У центрі Чернігова, на проспекті Перемоги, археологи виявили дав...