"Путін" замінував: У Москві та Петербурзі евакуювали ТРЦ (відео)

У повідомленнях, направлених до московських ТЦ, стверджувалося, що у будівлі знаходиться бомба "номіналом на 600 кілограм тротилового еквівалента", яку начинено дробом.
Евакуація в ТЦ «Аура». Фото: news.ngs.ru.

У торгових центрах Москви і Санкт-Петербурга через повідомлення про загрозу вибуху пройшли перевірки і евакуація відвідувачів у декількох торгових центрах. Як повідомляє ТАСС, у Москві правоохоронні органи перевірили три торгові центри мережі "Капітолій". Про загрозу вибуху в яких заявили анонімні джерела, передають Патріоти України.

Зокрема, правоохоронці перевірили ТЦ на проспекті Вернадського, вул.Міклухо-Маклая, де було евакуйовано близько 700 відвідувачів та персонал, та на Севастопольському проспекті. Інформація про загрозу вибуху не підтвердилася. За повідомленням "Фонтанки", в Санкт-Петербурзі повідомлення про бомби надійшли у торгові центри "Капітолій", "Румба", "Веселка", "Пік", "Галерея", "Шкіперський молл", "Літо", а також у гіпермаркет "Лента" на Пулковськкому шосе і у готель "Росія".

"Повідомлення про мінування надходили електронною поштою і були нібито підписані ім'ям Володимира Путіна. У повідомленнях, направлених до московських ТЦ, стверджувалося, що у будівлі знаходиться бомба "номіналом на 600 кілограм тротилового еквівалента", яку начинено дробом", - зазначає ЗМІ. Інформацію про те, що ТЦ "Румба" отримав електронні листи з погрозами мінування від імені президента РФ, підтвердили в адміністрації торгового центру.

Хіти тижня. Мутанти наступають: Росію "атакували" дивні істоти з Фукусіми

неділя, 22 вересень 2019, 22:30

В районі Находки і Владивостока на берег викинуло дивну рибу з людськими ногами і була виявлена собака з людською головою. Жителі Примор'я повідомляють не про одну дивну знахідку, яка прибилася до них з території Японії. Так, житель Находки виявив на с...

Новий автомобільний рекорд встановили в Україні

неділя, 22 вересень 2019, 22:25

Абсолютний рекорд вартості автомобіля встановив броньований Mercedes-Benz S600 - 800 тисяч доларів. За літо 2019 року в Україні було продано найдорожчі в історії автомобілі. Загалом, зросла кількість проданих машин на 18%. Зусиллями всіх дилерів було п...