У СБУ повідомили, скільки кримінальних проваджень відкрили проти користувачів ВКонтакте

Судами винесено 27 обвинувальних вироків користувачам російських соцмереж за заклики до повалення влади, створення терористичної групи тощо.

Протягом січня-червня 2017 року СБУ зареєструвала 34 кримінальних провадження проти користувачів російських соцмереж ВКонтакте і Однокласники, які поширювали заклики до повалення влади в Україні. Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України.

"Протягом січня - червня 2017 СБУ щодо власників і (або) адміністраторів спільнот в соціальних мережах ВКонтакте і Однокласники, які поширювали заклики до повалення конституційного ладу і державної влади в країні, проведення масових заворушень та інших протиправних дій, зареєстровано 34 кримінальні провадження" , - сказано в повідомленні.

При цьому 27-ми особам оголошено про підозру.

В СБУ відзначили, що судами винесено 27 обвинувальних вироків за ознаками вчинення злочинів, передбачених ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади), ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК.

17 червня у Павлограді на Дніпропетровщині співробітники СБУ затримали адміністратора сепаратистської групи російської соціальної мережі Вконтакте.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...