У США обвалився тунель з ядерними відходами, оголошено тривогу

​Тунель обвалився на території ядерного комплексу, який зараз виведений з експлуатації.

В американському штаті Вашингтон в Хенфордському комплексі зі зберігання радіоактивних матеріалів оголошена тривога у зв'язку з обваленням тунелю. Про це повідомляє агентство AFP, передають Патріоти України.

Зазначено, що тунель обвалився на території комплексу, який зараз виведений з експлуатації. У результаті, частина робітників комплексу були евакуйовані, іншим наказано сховатися в найближчому укритті.

Як стверджують представники влади, загрози витоку радіоактивних речовин немає, проте може відбутися просідання ґрунту над тунелем.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...