У США онкохворий хлопчик продає какао, щоб допомогти іншим дітям

​Маленький герой довіряє Богу і вірить, що він зцілить його і інших дітей, коли прийде час.

Меттью Мак Доннел. Фото: Styler

Шестирічний Меттью Мак Доннел з США, у якого рак нирок, вирішив збирати гроші для хворих дітей, продаючи какао. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Styler.

"Кожен його день - це операції, хіміотерапії, променеві та імунотерапії. Вже два роки він бореться з хворобою", - пише видання Today.com. Від лікування хлопчик відпочиває тільки в суботу. І цей день Меттью вирішив проводити з користю. "Меттью дуже жалісливий, він завжди переживає і молиться за інших діток в лікарні", - розповіла мама хлопчика. Батьки Меттью домовилися з адміністрацією місцевого парку про те, що зможуть встановити тут стенд з продажу какао.

Друзі допомогли приготувати печиво, пончики і стаканчики, а мама Меттью Лінда зварила 55 літрів гарячого напою. Кілька сотень людей встали в чергу, щоб купити какао у хлопчика. "Спостерігати, як поряд збирається все більше і більше людей, було дивно. Черга стояла всі дві години, що Меттью продавав какао", - розповіла Лінда.

За кожен стаканчик люди платили стільки, скільки вважали за потрібне. Меттью простояв за прилавком півтори години, поки не втомився і зробив невелику перерву, погрівшись в машині. Він майже зібрався їхати додому, але коли побачив, що людей не стало менше, зрозумів, що зобов'язаний залишитися. За один день Меттью зібрав $6500, які сім'я має намір віддати на педіатричні дослідження раку. Батьки вірять, що його боротьба з хворобою закінчиться перемогою Меттью.

"Іноді він сумує, але в цілому спокійно приймає свою хворобу. Меттью довіряє Богу і вірить, що він зцілить його, коли прийде час", - зазначила Лінда МакДоннел.

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".

Українські дипломати мають використати ситуацію довкола селища Шуми для посилення позицій у переговорах по Донбасу

вівторок, 15 вересень 2020, 22:17

Також зазначу, що місцеві вибори в ОРДЛО мають відбуватися за нормами Копенгагенської конвенції, що передбачає ключову роль спостерігачів ОБСЄ. З огляду на цей факт, Україна на тлі нинішнього скандалу, має підвищувати суб’єктність ОБСЄ і наполягати на том