У США онкохворий хлопчик продає какао, щоб допомогти іншим дітям

​Маленький герой довіряє Богу і вірить, що він зцілить його і інших дітей, коли прийде час.

Меттью Мак Доннел. Фото: Styler

Шестирічний Меттью Мак Доннел з США, у якого рак нирок, вирішив збирати гроші для хворих дітей, продаючи какао. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Styler.

"Кожен його день - це операції, хіміотерапії, променеві та імунотерапії. Вже два роки він бореться з хворобою", - пише видання Today.com. Від лікування хлопчик відпочиває тільки в суботу. І цей день Меттью вирішив проводити з користю. "Меттью дуже жалісливий, він завжди переживає і молиться за інших діток в лікарні", - розповіла мама хлопчика. Батьки Меттью домовилися з адміністрацією місцевого парку про те, що зможуть встановити тут стенд з продажу какао.

Друзі допомогли приготувати печиво, пончики і стаканчики, а мама Меттью Лінда зварила 55 літрів гарячого напою. Кілька сотень людей встали в чергу, щоб купити какао у хлопчика. "Спостерігати, як поряд збирається все більше і більше людей, було дивно. Черга стояла всі дві години, що Меттью продавав какао", - розповіла Лінда.

За кожен стаканчик люди платили стільки, скільки вважали за потрібне. Меттью простояв за прилавком півтори години, поки не втомився і зробив невелику перерву, погрівшись в машині. Він майже зібрався їхати додому, але коли побачив, що людей не стало менше, зрозумів, що зобов'язаний залишитися. За один день Меттью зібрав $6500, які сім'я має намір віддати на педіатричні дослідження раку. Батьки вірять, що його боротьба з хворобою закінчиться перемогою Меттью.

"Іноді він сумує, але в цілому спокійно приймає свою хворобу. Меттью довіряє Богу і вірить, що він зцілить його, коли прийде час", - зазначила Лінда МакДоннел.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...