У центрі Перемишля поляки влаштували напад на будівлю Українського народного дому (фото)

​В результаті атаки було розбите скло, за яким висів плакат з логотипом Об'єднання українців у Польщі.

Фото:prostir.pl

Зловмисники атакували офіс Українського народного дому, розташованого в польському Перемишлі. Під час нападу вони розбили скло, за яким висить плакат з логотипом Об'єднання українців в Польщі. Про це повідомляє портал PROstir.pl, зазначають Патріоти України.

Про те, що трапилося сьогодні близько 7.00 поінформували главу місцевого відділу Об'єднання українців у Польщі Марію Туцьку. Про розбите вікно повідомили в поліцію, правоохоронці виїжджали на місце.

Розбите велике вікно знаходиться на першому поверсі Українського народного дому, який стоїть в центрі міста недалеко від будівлі мерії.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...