У центрі Перемишля поляки влаштували напад на будівлю Українського народного дому (фото)

​В результаті атаки було розбите скло, за яким висів плакат з логотипом Об'єднання українців у Польщі.

Фото:prostir.pl

Зловмисники атакували офіс Українського народного дому, розташованого в польському Перемишлі. Під час нападу вони розбили скло, за яким висить плакат з логотипом Об'єднання українців в Польщі. Про це повідомляє портал PROstir.pl, зазначають Патріоти України.

Про те, що трапилося сьогодні близько 7.00 поінформували главу місцевого відділу Об'єднання українців у Польщі Марію Туцьку. Про розбите вікно повідомили в поліцію, правоохоронці виїжджали на місце.

Розбите велике вікно знаходиться на першому поверсі Українського народного дому, який стоїть в центрі міста недалеко від будівлі мерії.

"Агенти Кремля" в Україні, або "Полювання на відьом" на тлі пандемії коронавірусу

четвер, 26 листопад 2020, 23:11

Відкритим залишається питання щодо заяви Головного управління розвідки Міністерства оборони України про активізацію з боку спецслужб РФ заходів з дискредитації вищого державного та військового керівництва України. На мою думку, російським спецслужбам нема

"Закриття КПВВ дозволило знизити рівень захворюваності на COVID-19 у Луганській області", - Снєгирьов

середа, 25 листопад 2020, 14:30

Призупинення пропуску людей на КПВВ у Станиці Луганській дало можливість призупинити розповсюдження COVID-19. Зі слів Жданова, близько 20 % від загальної кількості захворілих на Луганщині –це мешканці окупованих територій, які перетинали умовну лінію розм