У центрі Перемишля поляки влаштували напад на будівлю Українського народного дому (фото)

​В результаті атаки було розбите скло, за яким висів плакат з логотипом Об'єднання українців у Польщі.

Фото:prostir.pl

Зловмисники атакували офіс Українського народного дому, розташованого в польському Перемишлі. Під час нападу вони розбили скло, за яким висить плакат з логотипом Об'єднання українців в Польщі. Про це повідомляє портал PROstir.pl, зазначають Патріоти України.

Про те, що трапилося сьогодні близько 7.00 поінформували главу місцевого відділу Об'єднання українців у Польщі Марію Туцьку. Про розбите вікно повідомили в поліцію, правоохоронці виїжджали на місце.

Розбите велике вікно знаходиться на першому поверсі Українського народного дому, який стоїть в центрі міста недалеко від будівлі мерії.

Вугільна схема: Що стало підставою для санкцій проти нардепа Козака та телеканалів

вівторок, 23 лютий 2021, 22:52

Варто зауважити, що документи, які лягли в основу санкцій, мають також стати основою кримінальних справ. СБУ має висунути відповідні звинувачення власникам цих компаній щодо протиправної злочинної діяльності. Мають бути послідовні кроки: не лише санкції п

Тиск на Росію щодо "нормандського формату" не мав наслідків

неділя, 21 лютий 2021, 21:14

Розуміючи нездійсненість подібного сценарію щодо розширення Нормандського формату, в українській делегації в мінській ТКГ розповіли своє бачення ролі  США в переговорному процесі при новій адміністрації президента Джо Байдена. Заява Президента Зеленськ...