У центрі Перемишля поляки влаштували напад на будівлю Українського народного дому (фото)

​В результаті атаки було розбите скло, за яким висів плакат з логотипом Об'єднання українців у Польщі.

Фото:prostir.pl

Зловмисники атакували офіс Українського народного дому, розташованого в польському Перемишлі. Під час нападу вони розбили скло, за яким висить плакат з логотипом Об'єднання українців в Польщі. Про це повідомляє портал PROstir.pl, зазначають Патріоти України.

Про те, що трапилося сьогодні близько 7.00 поінформували главу місцевого відділу Об'єднання українців у Польщі Марію Туцьку. Про розбите вікно повідомили в поліцію, правоохоронці виїжджали на місце.

Розбите велике вікно знаходиться на першому поверсі Українського народного дому, який стоїть в центрі міста недалеко від будівлі мерії.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...