У відомстві Шойгу прийняли на озброєння нові автомати

Серед прийнятого озброєння продукція заводу імені Дегтярьова та концерну "Калашников".

Автомат АЕК-971. Ілюстрація:YouTube

Міністерство оборони Росії прийняло на озброєння нові автомати заводу імені Дегтярьова - АЕК-971, АЕК-973 і концерну "Калашников" - АК-12 і АК-15. Про це повідомляє Интерфакс з посиланням на газету російського військового відомства "Красная звезда", зазначають Патріоти України.

За відомостями видання, про рішення оголошено на координаційній науковій раді з проблем розвитку бойової екіпіровки, організованій військово-науковим комітетом Сухопутних військ 25 січня.

"Вироби ВАТ "Завод імені В.Я. Дегтярьова" мають кращі показники при стрільбі з нестійкого становища, вони рекомендовані для різних спецпідрозділів. Продукція ОА "Концерн "Калашников" за критерієм "простота - надійність" більше підходить для загальновійськових частин і підрозділів", - повідомила "Красная звезда".

АК-12 (калібр 5,45 мм), АК-15 (7,62 мм), АЕК-971 (5,45 мм), АЕК-973 (7,62 мм) проходили випробування для включення в бойову екіпіровку "Ратник" .

14 грудня глава російського концерну "Калашников" Олексій Криворучко повідомив, що випробування нових російських автоматів АК-12 і АК-15 завершені. "Всі чекають підведення підсумків", - сказав тоді Криворучко.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.