Українські угорці висловились про ставлення до акції "Самовизначення для Закарпаття"

За цією акцією стоять маргінали, які фактично відношення до угорських політиків не мають.
Угорці на Закарпатті проти провокацій? Ілюстрація: УНІАН.

Акція за самовизначенням Закарпаття, запланована на 13 жовтня в Будапешті, ніяк не відображає думки більшості угорців і є провокацією. Таку заяву в коментарі InfoResist зробив заступник голови Київського товариства угорців Тібор Томпа, передають Патріоти України.

«За цією акцією стоять три маргінала, які фактично ніякого відношення до угорських політиків не мають. Це крайні праворадикали, які фактично в Угорщині не визнані, які це роблять для того, щоб звернути на себе увагу. Відразу скажу, що однозначно і закарпатські угорці, і угорські угорці не те що не підтримують, а взагалі вважають це більше провокацією. Переважна більшість угорців так вважає. Питання навіть немає взагалі про те, щоб це серйозно сприймати», - підкреслює він.
На слова журналіста про те, що до анексії Криму на півострові також були різні акції і рухи, Томпа заявив, що це «дуже велика різниця»: «Тут взагалі немає нічого спільного з Кримом. Тому що на Закарпатті проживає 150 тисяч угорців, це десь десять відсотків. Я вже не кажу, що більшість байдужі до політики. Закарпаття абсолютно не потрібно Угорщині. Тому я думаю, що тут більше крику, ніж справи насправді. Я навів довідки по цих людях: це дійсно маргінали, за якими немає ніякої сили. Тобто, це тільки для того, щоб привернути до себе увагу».

Страшна смерть: На Львівщині чоловіка загризли собаки

понеділок, 19 лютий 2018, 21:21

41-річний місцевий мешканець жив на фермі та доглядав за двома вівчарками. У Пустомитівське відділення поліції Львівської області надійшла інформація про те, що на території колишньої ферми в одному із сіл району виявлено тіло чоловіка без ознак життя....

​Морська піхота України показала себе в Румунії​ (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 21:08

Міжнародні навчання складалися з двох етапів. Сьогодні, 19 лютого близько тридцяти морських піхотинців Військово-Морських Сил України взяли участь в багатонаціональних навчаннях "Платинум Ігл - 2018-1", що проходили на полігоні Бабадаг в Румунії. Про ц...