Українські угорці висловились про ставлення до акції "Самовизначення для Закарпаття"

За цією акцією стоять маргінали, які фактично відношення до угорських політиків не мають.
Угорці на Закарпатті проти провокацій? Ілюстрація: УНІАН.

Акція за самовизначенням Закарпаття, запланована на 13 жовтня в Будапешті, ніяк не відображає думки більшості угорців і є провокацією. Таку заяву в коментарі InfoResist зробив заступник голови Київського товариства угорців Тібор Томпа, передають Патріоти України.

«За цією акцією стоять три маргінала, які фактично ніякого відношення до угорських політиків не мають. Це крайні праворадикали, які фактично в Угорщині не визнані, які це роблять для того, щоб звернути на себе увагу. Відразу скажу, що однозначно і закарпатські угорці, і угорські угорці не те що не підтримують, а взагалі вважають це більше провокацією. Переважна більшість угорців так вважає. Питання навіть немає взагалі про те, щоб це серйозно сприймати», - підкреслює він.
На слова журналіста про те, що до анексії Криму на півострові також були різні акції і рухи, Томпа заявив, що це «дуже велика різниця»: «Тут взагалі немає нічого спільного з Кримом. Тому що на Закарпатті проживає 150 тисяч угорців, це десь десять відсотків. Я вже не кажу, що більшість байдужі до політики. Закарпаття абсолютно не потрібно Угорщині. Тому я думаю, що тут більше крику, ніж справи насправді. Я навів довідки по цих людях: це дійсно маргінали, за якими немає ніякої сили. Тобто, це тільки для того, щоб привернути до себе увагу».

Хіти тижня. У Києві познущались над авто полум'яного тимошенківця, екс-міністра ЖКГ

вівторок, 12 грудень 2017, 2:00

2 грудня розбили скло і порізали шини в автомобілі екс-міністра ЖКГ України Олексія Кучеренка. Політик воліє вбачати у неприємній пригоді політичну розправу. Про напад на авто написав власник у Facebook, передають Патріоти України. "Це, типу, щоб я зад...

Хіти тижня. Відразу п’ять українських міст увійшли у рейтинг найдешевших для проживання міст у Європі

понеділок, 11 грудень 2017, 23:40

Слід зазначити, що цей список оновлюється щомісяця і враховує щоденні витрати у великих містах світу. Рейтинг європейських міст орієнтовано на розрахунок того, що в цьому місті можна прожити місяць менш ніж за 600 фунтів стерлінгів (близько 22 тис. грн...