Український олігарх-втікач просить Інтерпол його не шукати

Разом з тим, Генеральна прокуратура надала весь пакет документів для оголошення Димінського в міжнародних розшук.

Петро Димінський. Фото:fakty.ictv.ua

Президент ФК "Карпати", український бізнесмен Петро Димінський, якого підозрюють у скоєнні смертельної ДТП у Львівській області, поскаржився в комісію Інтерполу, щоб його не оголошували в розшук в інформаційній системі організації. Відповідні документи від Інтерполу надійшли начальнику департаменту Василю Неволі, заявив директор Департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ (МВС) Артем Шевченко Про це повідомляє Українська правда, зазначають Патріоти України.

"Він (Димінський, - ред.) поскаржився до комісії за прикладом усіх наших втікачів, щоб його не оголошували в розшук з виставленням червоної картки в інформаційній системі організації", - сказав він.

Разом з тим, Шевченко уточнив, що Генеральна прокуратура надала весь пакет документів для оголошення Димінського в міжнародних розшук.

"Ми будемо надавати інформацію, що його підозра в скоєнні кримінального діяння не пов'язана ні з якими політичними мотивами", - підкреслив він.

Поближче до пекла? Держдума Росії йде під землю (відео)

неділя, 26 травень 2019, 18:15

Скандальний російський політик Володимир Жириновський упевнений - необхідно негайно починати будувати нову будівлю. Будівля російської Держдуми в Москві може в будь-який момент піти під землю, оскільки знаходиться в аварійному стані, зазначають Патріот...

Хіти тижня. В Україні створили заміну скандальним "мінометам Пашинського"

неділя, 26 травень 2019, 13:00

На відміну від "Молота", міномет "Бучарда" є самостійним продуктом, а не копією радянського. В Україні на заміну міномету "Молот" створюють новий 120-мм міномет "Бучарда", який має значну перевагу над попередньою зброєю. Створюється міномет на базі Ста...