Українським військовим "Укроборонпром" передав нову радіолокаційну станцію

Станцію виготовили в рамках виконання замовлення Міністерства оборони України.

Радіолокаційна станція. Фото:http://ukroboronprom.com.ua/

"Науково-виробничий комплекс "Іскра" виробив та передав до Збройних сил України сучасну радіолокаційну станцію 79К6. Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому, інформують Патріоти України.

Станцію виготовили в рамках виконання замовлення Міністерства оборони України.

РЛС 79К6 – це трикоординатна радіолокаційна станція кругового огляду, що призначена для роботи в умовах наявності перешкод природного та навмисного типу.

Однією з ключових особливостей РЛС 79К6 є висока середня потужність випромінюваного сигналу, що досягається за рахунок застосування сучасного багатопроменевого клістронного передавача.

РЛС 79К6 призначена для використання в протиповітряній обороні та для видачі даних про ціль на зенітно-ракетний комплекс.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...