Україну рятуватимуть "білі ворони" у владі: 16-річне авто, невелика квартира і життя на одну зарплату - це все про начальника поліції Рівненщини - ЗМІ

Живе родина Валерія Самчука, судячи з декларації про доходи, на одну зарплату.

Начальник поліції Рівненщини. Фото: radiotrek.rv.ua.

Начальник головного управління поліції Рівненської області Валерій Самчук з житла має лише квартиру в Острозі площею 53,5 кв. метри. Вона є його спільною власністю з дружиною та донькою. І отримали її у власність Самчуки у 2008 році, передають Патріоти України.

Є у родини Валерія Самчука дві земельних ділянки: "10 соток у селі Біла Криниця Рівненського району належать йому. Отримані у власність у 2012 році. 0,3 сотки в Острозі з 2014 року має дружина".

З транспортних засобів у Валерія Самчука - «Ауді» А6 2001 року випуску, придбана чотири роки тому. Таке авто в інтернеті нині пропонують за близько 200 тисяч гривень:

У його дружини - мотоцикл YAMAHA JOG 2002 року випуску, придбаний у 2007 році. Такий в інтернеті пропонують за близько 10 тисяч гривень:

Живуть Самчуки, судячи з декларації про доходи, на одну зарплату. Валерій Самчук торік отримав майже 223 тисячі гривень (близько18,5 тисячі гривень на місяць). Його дружина, працюючи в Острозькому лісгоспі, заробила трохи більше 15 тисяч гривень ( це понад 1 тисяча гривень на місяць). Є у Самчуків також 68 тисяч гривень готівки.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...