Універсальна "Надія": У мережі показали відео нового українського гвинтокрила

Застосування нового гелікоптера – різноманітне. Це можуть бути й пасажирські перевезення, робота у складі санітарної авіації, прикордонної та служби з надзвичайних ситуацій. Без дозаправки він долає до тисячі кілометрів.

Скрін відео

В Україні з’явиться гелікоптер власної розробки. На Запорізькому підприємстві "Мотор Січ" вже створено дослідний зразок, що отримав ім’я – Надія. Про це пишуть Факти, передають Патріоти України.

Розробники стверджують, що зроблений він буде винятково з вітчизняних комплектуючих. А у серійне виробництво потрапить з нового року.

Також розробники запевняють, що вертольотів такого класу в Україні ще не було. При досить невеликій вазі – 4 тонни, гвинтокрил піднімає більше тонни вантажів. До того ж, він значно дешевший в обслуговуванні та економічніший за світові аналоги.

Застосування нового гелікоптера – універсальне. Це можуть бути й пасажирські перевезення, робота у складі санітарної авіації, прикордонної та служби з надзвичайних ситуацій.

Без дозаправки гвинтокрил долає до тисячі кілометрів. Випробування борту планується наприкінці року. А з 2018 року машина має потрапити у серійне виробництво.

"Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: Міфи та загрози для України", - Снєгирьов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Санкції проти Росії та коронавірус: Чи можливе завершення війни на Донбасі", - Снєгирьов

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...