В Антарктиді біля української полярної станції виявили родовища нафти та газу

На даний момент в Антарктиді діє заборона на видобування корисних копалин, проте вже кілька країн заявили про свої територіальні претензії на материк.

Полярна станція "Академік Вернадський. Ілюстрація:http://kpi.ua/

Біля української полярної станції "Академік Вернадський", яка розташована на острові Галіндез, розвідано три родовища нафти і чотири родовища газу. Про це повідомив директор Національного антарктичного центру Міністерства освіти і науки України Валерій Литвинов. Про це пише ТСН, передають Патріоти України.

"Це ж такий багатющий материк. Не побоюся сказати, що багатство України буде приростати за рахунок Антарктиди", - цитує його сайт.

Як зазначив учений, до 2041 року діє заборона на видобуток корисних копалин на материку, але ситуація може змінитися. Литвинов додав, що вже кілька країн, в тому числі США і Росія, оголосили Антарктиду сферою своїх інтересів.

Під час екскурсії в Антарктиді, яку проводили українські полярники, туристи помітили пінгвіна, за яким полювали косатки. Врешті-решт малечі вдалося врятуватися від хижачок, заскочивши у човен.

"Чому "Інформаційний спротив" маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з ОРДЛО?" - Снєгирьов

четвер, 4 червень 2020, 13:05

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголос навколо цієї події

вівторок, 2 червень 2020, 11:57

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарли