"В полной ж...пе буду сам, только б Крым не достался врагам": "Мірко Сабліч" представив новий кліп про "поцріотів" Росії (відео)

Пісня створена в якості пародії на кліп групи «Гриби» «Тает лёд».
Лікар росіянам вже не допоможе? Ілюстрація: скріншот з відео.

Український гурт «Мірко Сабліч», який неодноразово відзначався яскравими кліпами з приводу агресії Росії проти України, показав свою нову роботу. Патріоти України пропонують вам послухати цю пародію разом із нами.

Відео зроблено в якості пародії на гучний кліп групи «Гриби» «Тает лёд». У пісні висміюються російські патріоти, які підтримують політику Володимира Путіна.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...