Ватник detected: У Молдові затримали екс-депутата за шпигунство на користь РФ

Юрій Болбочану підтримував контакти з помічником військового аташе посольства Росії в Молдові Олександром Грудіним і передавав йому якусь інформацію.

Юрій Болбочану. Фото: Point.md.

Екс-депутата парламенту Молдови Юрія Болбочану затримали у справі про шпигунство і зраду батьківщині. Про це повідомляє російське інформагентство "Интерфакс" з посиланням на джерела в Генпрокуратурі Молдови, передають Патріоти України.

Болбочану був затриманий увечері 17 березня, після обшуків в його будинку. Що було виявлене при обшуках і який статус у затриманого - підозрюваний або обвинувачений - невідомо. Генпрокуратура офіційно не заявляла про затримання колишнього парламентарія, хоча постанову про його затримання підписано прокурорами.

У даній постанові зазначається, що кримінальне переслідування розпочато влітку 2016 року у відповідності зі ст. 337 "Зрада Батьківщині" та ст. 338 "Шпигунство" КК Молдови. Справу веде прокуратура по боротьбі з організованою злочинністю і особливим справам. Згідно з постановою, "Болбочану підтримував контакти з помічником військового аташе посольства Росії в Молдові Олександром Грудіним і передавав йому якусь інформацію".

Також йдеться, що під час своїх зустрічей Болбочану і Грудін дотримувалися суворих заходів конспірації. "Беручи до уваги події в Україні, не виключається можлива участь офіцерів російських спецслужб в організації або підтримки подій, спрямованих на дестабілізацію соціально-політичної ситуації в Молдові", - наголошується в постанові молдавської прокуратури.

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...