Ватник detected: У Молдові затримали екс-депутата за шпигунство на користь РФ

Юрій Болбочану підтримував контакти з помічником військового аташе посольства Росії в Молдові Олександром Грудіним і передавав йому якусь інформацію.

Юрій Болбочану. Фото: Point.md.

Екс-депутата парламенту Молдови Юрія Болбочану затримали у справі про шпигунство і зраду батьківщині. Про це повідомляє російське інформагентство "Интерфакс" з посиланням на джерела в Генпрокуратурі Молдови, передають Патріоти України.

Болбочану був затриманий увечері 17 березня, після обшуків в його будинку. Що було виявлене при обшуках і який статус у затриманого - підозрюваний або обвинувачений - невідомо. Генпрокуратура офіційно не заявляла про затримання колишнього парламентарія, хоча постанову про його затримання підписано прокурорами.

У даній постанові зазначається, що кримінальне переслідування розпочато влітку 2016 року у відповідності зі ст. 337 "Зрада Батьківщині" та ст. 338 "Шпигунство" КК Молдови. Справу веде прокуратура по боротьбі з організованою злочинністю і особливим справам. Згідно з постановою, "Болбочану підтримував контакти з помічником військового аташе посольства Росії в Молдові Олександром Грудіним і передавав йому якусь інформацію".

Також йдеться, що під час своїх зустрічей Болбочану і Грудін дотримувалися суворих заходів конспірації. "Беручи до уваги події в Україні, не виключається можлива участь офіцерів російських спецслужб в організації або підтримки подій, спрямованих на дестабілізацію соціально-політичної ситуації в Молдові", - наголошується в постанові молдавської прокуратури.

Поближче до пекла? Держдума Росії йде під землю (відео)

неділя, 26 травень 2019, 18:15

Скандальний російський політик Володимир Жириновський упевнений - необхідно негайно починати будувати нову будівлю. Будівля російської Держдуми в Москві може в будь-який момент піти під землю, оскільки знаходиться в аварійному стані, зазначають Патріот...

Хіти тижня. В Україні створили заміну скандальним "мінометам Пашинського"

неділя, 26 травень 2019, 13:00

На відміну від "Молота", міномет "Бучарда" є самостійним продуктом, а не копією радянського. В Україні на заміну міномету "Молот" створюють новий 120-мм міномет "Бучарда", який має значну перевагу над попередньою зброєю. Створюється міномет на базі Ста...