Ватник detected: У Молдові затримали екс-депутата за шпигунство на користь РФ

Юрій Болбочану підтримував контакти з помічником військового аташе посольства Росії в Молдові Олександром Грудіним і передавав йому якусь інформацію.

Юрій Болбочану. Фото: Point.md.

Екс-депутата парламенту Молдови Юрія Болбочану затримали у справі про шпигунство і зраду батьківщині. Про це повідомляє російське інформагентство "Интерфакс" з посиланням на джерела в Генпрокуратурі Молдови, передають Патріоти України.

Болбочану був затриманий увечері 17 березня, після обшуків в його будинку. Що було виявлене при обшуках і який статус у затриманого - підозрюваний або обвинувачений - невідомо. Генпрокуратура офіційно не заявляла про затримання колишнього парламентарія, хоча постанову про його затримання підписано прокурорами.

У даній постанові зазначається, що кримінальне переслідування розпочато влітку 2016 року у відповідності зі ст. 337 "Зрада Батьківщині" та ст. 338 "Шпигунство" КК Молдови. Справу веде прокуратура по боротьбі з організованою злочинністю і особливим справам. Згідно з постановою, "Болбочану підтримував контакти з помічником військового аташе посольства Росії в Молдові Олександром Грудіним і передавав йому якусь інформацію".

Також йдеться, що під час своїх зустрічей Болбочану і Грудін дотримувалися суворих заходів конспірації. "Беручи до уваги події в Україні, не виключається можлива участь офіцерів російських спецслужб в організації або підтримки подій, спрямованих на дестабілізацію соціально-політичної ситуації в Молдові", - наголошується в постанові молдавської прокуратури.

"Чому "Інформаційний спротив" маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з ОРДЛО?" - Снєгирьов

четвер, 4 червень 2020, 13:05

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголос навколо цієї події

вівторок, 2 червень 2020, 11:57

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарли