"Ватники жаловались, но не помогло": Мережу насмішили фото нових лавок в Криму

Уряд Севастополя за грудень встиг освоїти значну частину міського річного бюджету, виконаного до середини листопада тільки на 64%, якраз завдяки цим лавочкам і урнам.

Сумнівне "ноу-хау" в Севастополі. Фото: соцмережі.

У мережі підняли на сміх фотографії нових лавок в окупованому Російською Федерацією Криму. Відповідні знімки розміщені на сторінці "Кримський бандерівець" в Twitter, передають Патріоти України.

"Крим. У Севастополі окупанти, наспіх освоюючи бюджет зколіновстану, в грудні встановили лавки парами і рядами в тих місцях, куди було зручно під'їхати вантажівкам. Маразм міцнішає. Ватники навіть скаржилися, але не допомогло", – йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що про таке освоєння бюджету написали і місцеві ЗМІ. Як заявляє видання "Примечания", уряд Севастополя за грудень встиг освоїти значну частину міського річного бюджету, виконаного до середини листопада тільки на 64%, завдяки цим лавочкам і урнам.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Холопы": Мережу вразило яскраве фото із метро Москви

субота, 20 жовтень 2018, 16:15

Якщо не придивлятися до афіші спектаклю, то створюється враження, ніби "Холопи", - маркування для всього вагона. У російському метро на вагонах рекламують спектакль під назвою "Холопи": фотографії цих вагонів з пасажирами виглядають неоднозначно. Відпо...

Хіти тижня. "Брати автомат, йти воювати, після повернення Кубані і Москви можна розмовляти": Слова українського міністра викликали істерику в Москві

субота, 20 жовтень 2018, 16:00

​Міністр інфраструктури Володимир Омелян порадив заробітчанам, які все ще хочуть поїхати до Росії і вимагають не припиняти транспортне сполучення, змінити життєві пріоритети. Резонансна заява міністра інфраструктури прозвучала в інтерв'ю "Громадському ...