"Ватники жаловались, но не помогло": Мережу насмішили фото нових лавок в Криму

Уряд Севастополя за грудень встиг освоїти значну частину міського річного бюджету, виконаного до середини листопада тільки на 64%, якраз завдяки цим лавочкам і урнам.

Сумнівне "ноу-хау" в Севастополі. Фото: соцмережі.

У мережі підняли на сміх фотографії нових лавок в окупованому Російською Федерацією Криму. Відповідні знімки розміщені на сторінці "Кримський бандерівець" в Twitter, передають Патріоти України.

"Крим. У Севастополі окупанти, наспіх освоюючи бюджет зколіновстану, в грудні встановили лавки парами і рядами в тих місцях, куди було зручно під'їхати вантажівкам. Маразм міцнішає. Ватники навіть скаржилися, але не допомогло", – йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що про таке освоєння бюджету написали і місцеві ЗМІ. Як заявляє видання "Примечания", уряд Севастополя за грудень встиг освоїти значну частину міського річного бюджету, виконаного до середини листопада тільки на 64%, завдяки цим лавочкам і урнам.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "В Лаосе с бандеровцами воевали?": Росіян розлютило військове свято з подачі Кремля

середа, 16 січень 2019, 20:00

У мережі висміяли військовий парад, яким 13 січня в Читі (Росія) зустріли танки Т-34, які повернулися в РФ із Лаосу. Відео з заходу поділився в Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов. "Урочистий мітинг на честь повернення бойової техніки",...

"Я принес пиво, но вам его не отдам!": В Україні їдкою карикатурою висміяли нововведення на пошті Росії

середа, 16 січень 2019, 12:45

Російська влада, пояснюючи введення настільки невластивої поштовим відділенням послуги населенню, заявляє, що таким чином реалізує людям якісну продукцію. Український карикатурист Андрій Петренко їдкою карикатурою висміяв початок продажу в відділеннях ...