Якщо українська авіація візьме участь в бойових вильотах в Сирії проти "Ісламської держави", тим самим наша держава вб'є відразу трьох зайців. Таку думку в прямому ефірі Обозревателя висловив голова ВГО "Україна в НАТО" Юрій Романюк, передають Патріоти України.
Перш за все, за словами експерта, "ми покажемо Росії, що нам є чим крити їх підрозділи штурмової авіації".
"По-друге, ми ніби візьмемо участь у військових діях на одній стороні з Росією, і це може посприяти мирним переговорам. Ну і, головне - використовуємо Сирію як комфортний і безпечний полігон для навчання наших пілотів", - підкреслив він.
Романюк вважає, що бажання України мати свою потужну авіацію повинні стимулювати Головнокомандувача прийняти рішення направити до Сирії льотчиків для здобуття ними бойового досвіду.
"У цьому є нагальна потреба. Я підкреслюю - кажу виключно про офіцерів-добровольців і виключно про авіаторів. Адже не секрет, що у наших пілотів немає навіть хвилин бойових нальотів в реальних умовах, з бомбометанням.
Крім досвіду для військових, цим ми б довели НАТО свою добру волю брати участь в операціях, що проводяться Альянсом і нашими західними союзниками", - сказав Романюк.
На його думку, в Сирію доцільно відправити 20-25 екіпажів, але на різних судах - Су-24, МіГ-29, МіГ-31. "І строго під юрисдикцією західної коаліції, під проводом США", - підкреслив він, зазначивши, що наші льотчики повинні бомбити виключно ІДІЛ, а не брати участь в придушенні опозиції, як це роблять російські пілоти.
"Ви подивіться, як робить Росія: вона відправляє своїх пілотів в Сирію в порядку ротації - вони там роблять 300-350 вильотів і замінюються наступними в черзі. Таким чином, льотчики підтримують свою бойову форму. І, не дай Бог, ці треновані пілоти братимуть участь в протистоянні з нашими ненавченими авіаторами. Результат передбачити нескладно", - підсумував експерт.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...