Вбити трьох зайців: Експерт про те, чому варто спрямувати українських льотчиків в Сирію

Бажання України мати свою потужну авіацію повинні стимулювати Головнокомандувача прийняти рішення направити до зони конфлікту у Сирії льотчиків для здобуття ними бойового досвіду.

Ілюстрація:sled.net.ua

Якщо українська авіація візьме участь в бойових вильотах в Сирії проти "Ісламської держави", тим самим наша держава вб'є відразу трьох зайців. Таку думку в прямому ефірі Обозревателя висловив голова ВГО "Україна в НАТО" Юрій Романюк, передають Патріоти України.

Перш за все, за словами експерта, "ми покажемо Росії, що нам є чим крити їх підрозділи штурмової авіації".

"По-друге, ми ніби візьмемо участь у військових діях на одній стороні з Росією, і це може посприяти мирним переговорам. Ну і, головне - використовуємо Сирію як комфортний і безпечний полігон для навчання наших пілотів", - підкреслив він.

Романюк вважає, що бажання України мати свою потужну авіацію повинні стимулювати Головнокомандувача прийняти рішення направити до Сирії льотчиків для здобуття ними бойового досвіду.

"У цьому є нагальна потреба. Я підкреслюю - кажу виключно про офіцерів-добровольців і виключно про авіаторів. Адже не секрет, що у наших пілотів немає навіть хвилин бойових нальотів в реальних умовах, з бомбометанням.

Крім досвіду для військових, цим ми б довели НАТО свою добру волю брати участь в операціях, що проводяться Альянсом і нашими західними союзниками", - сказав Романюк.

На його думку, в Сирію доцільно відправити 20-25 екіпажів, але на різних судах - Су-24, МіГ-29, МіГ-31. "І строго під юрисдикцією західної коаліції, під проводом США", - підкреслив він, зазначивши, що наші льотчики повинні бомбити виключно ІДІЛ, а не брати участь в придушенні опозиції, як це роблять російські пілоти.

"Ви подивіться, як робить Росія: вона відправляє своїх пілотів в Сирію в порядку ротації - вони там роблять 300-350 вильотів і замінюються наступними в черзі. Таким чином, льотчики підтримують свою бойову форму. І, не дай Бог, ці треновані пілоти братимуть участь в протистоянні з нашими ненавченими авіаторами. Результат передбачити нескладно", - підсумував експерт.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...