"Везучий паразит. А ВСУ очередной выговор": На Донбасі поранили сербського найманця-терориста Деяна Берича (фото)

Терорист написав, що отримав поранення в ногу, проте кістка не зачеплена.

Сербський найманець Деян Берич. Фото:INFO-BALKAN.RU

У зоні АТО на Донбасі отримав поранення доброволець-терорист з Сербії Деян Берич. Про це стало відомо з його сторінки в соцмережі "ВКонтакте", передають Патріоти України.

Терорист написав, що отримав поранення в ногу, проте кістка не зачеплена. За прогнозами лікарів, він встане на ноги через 1,5 місяці. "Кулі літали, як мухи. Сам Бог допоміг", - написав Берич.

Запис про його поранення з'явилася і на сторінці Necro Mancer в Twitter. "Везучий паразит. А ВСУ очередной выговор", - йдеться в твіті.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...