Відпрацьовуються новітні засоби по стримуванню Росії: Підводні флоти США та Британії починають масштабні маневри в акваторії північного полюса

​Субмарини будуть відпрацьовувати прорив багатометрових товщ льоду, застосування торпед та іншої зброї.

Ілюстрація:Голос Америки

ВМС США почали п'ятитижневі навчання підводних човнів біля північного узбережжя Аляски. "Льодові вчення - 2018" або ICEX18 включатимуть прорив масивних підводних суден через арктичний лід, а також збір наукових даних. Про це пише Голос Америки, передають Патріоти України.

Подібні маневри проводяться раз на два роки. "Ми постійно перевіряємо нову тактику, методи та процедури під льодом, і ці навчання дозволяють нам зробити це в більш широкому масштабі і разом з нашими британськими та академічними партнерами", - заявив командир Центру розробки підводних озброєнь контр-адмірал Джеймс Піттс.

ВМС створять тимчасовий табір на льоду в морі Бофорта приблизно в 240-280 кілометрах на північ від Прудо-Бей, штат Аляска.

Табір буде складатися з портативних наметів, в яких зможуть розміститися більше 50 осіб. Він буде служити тимчасовим командним центром для підлідної навігації, випробувань торпед і досліджень.

У навчаннях беруть участь швидкохідні ударні субмарини "Коннектикут" (клас «Сивулф») і "Хартфорд" (клас «Лос-Анджелес). До них приєднається британський підводний човен Trenchant класу «Трафальгар».

Вони зроблять кілька переходів в Арктиці, піднімуться на поверхню в районі Північного полюса, проведуть збір наукових даних і виконають інші вправи, повідомили у ВМС.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...