"Вона завжди йшла, не розплатившись": В окупованому Луганську розповіли про звички дружини Плотницького

Плотницькі не жили разом вже кілька років, що не заважало Оксані користуватися відповідними «високому статусу» привілеями.

Дружина Плотницького трималася у тіні "вождя". Фото: Росбалт.

За даними джерел, дружина екс-ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького була дамою економною і не вважала за потрібне оплачувати в магазинах власні покупки. Російське видання «Росбалт» з посиланням на джерела в окупованому Луганську повідомило, що Оксана Плотницька, як правило, трималася в тіні свого чоловіка, передають Патріоти України.

Іноді вона з'являлася на сторінках і в сюжетах місцевих ЗМІ, саме в якості «першої леді», коли провідувала пологовий будинок, лікарню або дитячий притулок. При цьому саме вона тримала під контролем мережу супермаркетів «Народний», що має статус «республіканського».

Відомо, що після «перевороту» Оксана разом з чоловіком і його найближчому оточенням покинула окупований Луганськ. Співробітники одного з магазинів зазначили: «Набравши повні сумки речей, вона завжди говорила: приїде чоловік і розплатиться. Але той жодного разу не приїжджав. Один раз спробували поскаржитися в адміністрацію глави, так нас послали і сказали, щоб ми раділи, що у нас магазин не забрали».
За словами джерел, Плотницькі не жили разом вже кілька років, що не заважало Оксані користуватися відповідними «високому статусу» привілеями. Вона любила відвідувати салони краси, дорогі бутики одягу та ювелірні магазини, ніде при цьому не розплачуючись.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.