"Вона завжди йшла, не розплатившись": В окупованому Луганську розповіли про звички дружини Плотницького

Плотницькі не жили разом вже кілька років, що не заважало Оксані користуватися відповідними «високому статусу» привілеями.

Дружина Плотницького трималася у тіні "вождя". Фото: Росбалт.

За даними джерел, дружина екс-ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького була дамою економною і не вважала за потрібне оплачувати в магазинах власні покупки. Російське видання «Росбалт» з посиланням на джерела в окупованому Луганську повідомило, що Оксана Плотницька, як правило, трималася в тіні свого чоловіка, передають Патріоти України.

Іноді вона з'являлася на сторінках і в сюжетах місцевих ЗМІ, саме в якості «першої леді», коли провідувала пологовий будинок, лікарню або дитячий притулок. При цьому саме вона тримала під контролем мережу супермаркетів «Народний», що має статус «республіканського».

Відомо, що після «перевороту» Оксана разом з чоловіком і його найближчому оточенням покинула окупований Луганськ. Співробітники одного з магазинів зазначили: «Набравши повні сумки речей, вона завжди говорила: приїде чоловік і розплатиться. Але той жодного разу не приїжджав. Один раз спробували поскаржитися в адміністрацію глави, так нас послали і сказали, щоб ми раділи, що у нас магазин не забрали».
За словами джерел, Плотницькі не жили разом вже кілька років, що не заважало Оксані користуватися відповідними «високому статусу» привілеями. Вона любила відвідувати салони краси, дорогі бутики одягу та ювелірні магазини, ніде при цьому не розплачуючись.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.