"Ворожі танки до Черкас не доїдуть": Журналіста шокувала дорога на околицях обласного центру (фото)

Саме такі "технології" мали узяти на озброєння творці проекту "Стіна" на українському кордоні.
Дороги на Черкащині - справжнє випробування для водія. Фото: соцмережі.

Жителі Черкаської області скаржаться на дороги, які неподалік від обласного центру починають нагадувати протитанкові рови. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє завідувач уманським відділом газети "Вечірні Черкаси" Володимир Гамалиця, передають Патріоти України.

На опублікованих ним фото видно, що на дорозі дійсно є величезні ями, заповнені дощовою водою. "Черкаська окружна: протитанкові рови в повному порядку. Думав після Сміли та Тального мене вже ніщо не здивує. 4 години від Умані до Черкас - це... Мені цікаво, чим ми всі так нагрішили, що нас карають такими дорогами?", - пише Гамалиця .

"Ось які розробки потрібно було використовувати для проекту "Стіна", "туристична" область", "це щоб ворожі танки до Черкас не зайшли", - жартують в коментарях.


Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.