Вже не вперше: У Росії знову розгорілися лісові пожежі

Вогонь охопив шість районів Забайкалля.

Пожежа на Забайкаллі. Ілюстрація:Голос UA

Площа природних пожеж в Забайкаллі Російської Федерації досягла 1,4 тис. га, вогонь охопив шість районів краю. Про це повідомили в прес-службі регіонального міністерства природних ресурсів, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Ліс горить у Читинському, Улетовском, Хілокському, Могочинському, Стрітенському і Акшінському районах. Поблизу знаходяться 13 поселень, проте вогонь їм не загрожує.

Пожежу гасять 283 особи і 64 одиниці техніки. За вихідні російські рятувальники ліквідували 21 лісову пожежу на площі 369,5 га.

У зв'язку з лісовими пожежами на більшій частині території краю введений особливий протипожежний режим.


Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...