Вже прославлена артилерія ЗСУ стане ще міцніше: ХТЗ займеться виробництвом «Гвоздик»

Експерти визнають, що українська артилерія продемонструвала якісну перевагу над російськими візаві, не кажучи вже про "ополченців". Однак оновлення озброєнь є однією з головних умов збереження переваг.

Харківський тракторний завод. Фото: firstsocial.info.

Харківський тракторний завод планує в найближчі кілька років налагодити власне виробництво 122 мм самохідних гаубиць «Гвоздика». Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на українські ЗМІ та гендиректора ХТЗ Владислава Губіна.

«Ми відновили співпрацю з РНБО, Міноборони, Генштабом, ЗСУ. У липні було прийнято рішення про те, щоб на ХТЗ відновити виробництво військової техніки. Наприкінці листопада спільним рішенням ХТЗ, МО та Генштабу на завод були поставлені три комплекти самохідних гаубиць типу «Гвоздика» для глибокої модернізації та «українізації», - сказав він.

ХТЗ поставив за мету повністю розробити і модернізувати гаубиці, прибравши з виробничого циклу російські комплектуючі, а також опрацювати карту постачальників, виробити новий техпроцес, поміняти конструкторську документацію, силові агрегати замінити з російських на шведські.

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...

Лівобережна Херсонщина - під вогневим контролем ЗСУ: Які є варіанти деокупації регіону

субота, 4 лютий 2023, 16:57

Варто зазначити, що російські соцмережі вже відкрито заявляють про те, що очікують нових десантних операцій ЗСУ в районі Кінбурнської коси та Нової Каховки. Одним із способів звільнення лівобережної частини Херсонської області може бути не лише завданн...