Вже прославлена артилерія ЗСУ стане ще міцніше: ХТЗ займеться виробництвом «Гвоздик»

Експерти визнають, що українська артилерія продемонструвала якісну перевагу над російськими візаві, не кажучи вже про "ополченців". Однак оновлення озброєнь є однією з головних умов збереження переваг.

Харківський тракторний завод. Фото: firstsocial.info.

Харківський тракторний завод планує в найближчі кілька років налагодити власне виробництво 122 мм самохідних гаубиць «Гвоздика». Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на українські ЗМІ та гендиректора ХТЗ Владислава Губіна.

«Ми відновили співпрацю з РНБО, Міноборони, Генштабом, ЗСУ. У липні було прийнято рішення про те, щоб на ХТЗ відновити виробництво військової техніки. Наприкінці листопада спільним рішенням ХТЗ, МО та Генштабу на завод були поставлені три комплекти самохідних гаубиць типу «Гвоздика» для глибокої модернізації та «українізації», - сказав він.

ХТЗ поставив за мету повністю розробити і модернізувати гаубиці, прибравши з виробничого циклу російські комплектуючі, а також опрацювати карту постачальників, виробити новий техпроцес, поміняти конструкторську документацію, силові агрегати замінити з російських на шведські.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...