З Росії "з любов'ю": Крим замість туристів окупувала сарана

Вогнище розмноження ненажерливих комах, імовірно, знаходиться у Краснодарському краї.

Нашестя сарани. Ілюстрація:snip.net.ua

Анексований Крим заполонила сарана. Імовірно її вогнище знаходиться в Краснодарському краї в сусідній Росії. Про це в ефірі Радіо Крим.Реалії повідомив кандидат біологічних наук, співробітник Інституту зоології Національної академії наук України Григорій Попов, передають Патріоти України.

"Є осередки. Швидше за все, до Криму сарана потрапила з довколишнього Краснодарського краю Росії, де сарана накопичується роками і тихесенько існує, не підвищуючи чисельність, в гирлах великих річок. Вона здатна долати сотні кілометрів, а 300-400 км для неї не питання," – говориться у повідомленні.

Фахівець підкреслив, якщо зараз в Криму нашестя сарани зупинено, є великі ризики, що ситуація повториться у наступному році.

"Ці зграї величезні, якби зграї були б маленькими, то цієї проблеми просто не було б. Вони можуть бути довжиною 100-150 кілометрів," – каже Попов.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...