З Росії "з любов'ю": Крим замість туристів окупувала сарана

Вогнище розмноження ненажерливих комах, імовірно, знаходиться у Краснодарському краї.

Нашестя сарани. Ілюстрація:snip.net.ua

Анексований Крим заполонила сарана. Імовірно її вогнище знаходиться в Краснодарському краї в сусідній Росії. Про це в ефірі Радіо Крим.Реалії повідомив кандидат біологічних наук, співробітник Інституту зоології Національної академії наук України Григорій Попов, передають Патріоти України.

"Є осередки. Швидше за все, до Криму сарана потрапила з довколишнього Краснодарського краю Росії, де сарана накопичується роками і тихесенько існує, не підвищуючи чисельність, в гирлах великих річок. Вона здатна долати сотні кілометрів, а 300-400 км для неї не питання," – говориться у повідомленні.

Фахівець підкреслив, якщо зараз в Криму нашестя сарани зупинено, є великі ризики, що ситуація повториться у наступному році.

"Ці зграї величезні, якби зграї були б маленькими, то цієї проблеми просто не було б. Вони можуть бути довжиною 100-150 кілометрів," – каже Попов.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку РФ: окупанти планують форсувати Сіверський Донець

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...