З таким агресором, як РФ треба розмовляти лише мовою сили - нардеп про ракетні навчання біля Криму

Олександр КІрш також зазначив, що українські військові маневри супроводжуються дивними заявами Міноборони нашої країни, коли офіційний Київ заявляє, що якщо Росія в окупованому Криму відкриє вогонь, то Україна стріляти не буде.

Олександр Кірш. Фото:112 Україна

Народний депутат України Олександр Кірш заявив про те, що військові навчання ЗСУ в Херсонській області - це такий собі діалог з агресором РФ, який не розуміє іншої мови, крім мови сили. Про це він заявив в ефірі телеканалу 112 Україна, інформують Патріоти України.

Кірш зазначив, що Росія розуміє лише мову сили, і тому такі навчання дуже влучно показують агресору силу України. Однак, тут також існує і проблема того, що такі військові маневри супроводжуються дивними заявами Міноборони нашої країни, коли офіційний Київ заявляє, що якщо Росія в окупованому Криму відкриє вогонь, то Україна стріляти не буде.

Він також підкреслив, що в Криму живуть українці, про безпеку яких Україна повинна піклуватися без всяких заяв, які лише заспокоюють Москву.

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...

Таємниця Антарктиди: На покинутій військовій базі можуть бути літаки

вівторок, 19 березень 2019, 23:49

На початку року з'явилася інформація, що район аномалії збігається з місцем висадки американської військової експедиції кінця 40-х років під назвою «Великий Стрибок». На покинутій антарктичній військовій базі можуть бути літаки, вважають австралійські ...