З таким агресором, як РФ треба розмовляти лише мовою сили - нардеп про ракетні навчання біля Криму

Олександр КІрш також зазначив, що українські військові маневри супроводжуються дивними заявами Міноборони нашої країни, коли офіційний Київ заявляє, що якщо Росія в окупованому Криму відкриє вогонь, то Україна стріляти не буде.

Олександр Кірш. Фото:112 Україна

Народний депутат України Олександр Кірш заявив про те, що військові навчання ЗСУ в Херсонській області - це такий собі діалог з агресором РФ, який не розуміє іншої мови, крім мови сили. Про це він заявив в ефірі телеканалу 112 Україна, інформують Патріоти України.

Кірш зазначив, що Росія розуміє лише мову сили, і тому такі навчання дуже влучно показують агресору силу України. Однак, тут також існує і проблема того, що такі військові маневри супроводжуються дивними заявами Міноборони нашої країни, коли офіційний Київ заявляє, що якщо Росія в окупованому Криму відкриє вогонь, то Україна стріляти не буде.

Він також підкреслив, що в Криму живуть українці, про безпеку яких Україна повинна піклуватися без всяких заяв, які лише заспокоюють Москву.

​Прошиває товсті дерева: Росія завезла під Маріуполь нову смертоносну зброю (відео)

вівторок, 25 вересень 2018, 0:40

На Приазов'ї спостерігається загострення бойових дій. Ворог експерементує з новітнім озброєнням, намагаючись набути тактичну перевагу. Російські окупанти посилили обстріли біля узбережжя Азовського моря. Стріляють чужинці навіть у дощповідомляють Патрі...

Оздоровлює шкіру, судини, нирки та усю систему травлення: Дієтолог розповіла про найважливіший осінній овоч

вівторок, 25 вересень 2018, 0:23

Всім, хто має проблеми із судинами, особливо, варикозну хворобу, серцем, приймає гормони, має сидячу роботу і просто має схильність до легкої набряклості лиця зранку, варто їсти гарбуз. "Хоч ми живемо в ХХІ столітті, в час високих технологій, їжа залиш...