З таким агресором, як РФ треба розмовляти лише мовою сили - нардеп про ракетні навчання біля Криму

Олександр КІрш також зазначив, що українські військові маневри супроводжуються дивними заявами Міноборони нашої країни, коли офіційний Київ заявляє, що якщо Росія в окупованому Криму відкриє вогонь, то Україна стріляти не буде.

Олександр Кірш. Фото:112 Україна

Народний депутат України Олександр Кірш заявив про те, що військові навчання ЗСУ в Херсонській області - це такий собі діалог з агресором РФ, який не розуміє іншої мови, крім мови сили. Про це він заявив в ефірі телеканалу 112 Україна, інформують Патріоти України.

Кірш зазначив, що Росія розуміє лише мову сили, і тому такі навчання дуже влучно показують агресору силу України. Однак, тут також існує і проблема того, що такі військові маневри супроводжуються дивними заявами Міноборони нашої країни, коли офіційний Київ заявляє, що якщо Росія в окупованому Криму відкриє вогонь, то Україна стріляти не буде.

Він також підкреслив, що в Криму живуть українці, про безпеку яких Україна повинна піклуватися без всяких заяв, які лише заспокоюють Москву.

Хіти тижня. Типові донецькі комбайнери: Упізнані двоє кадирівських головорізів, ліквідованих на Донбасі

неділя, 22 липень 2018, 16:00

Агресор Володимир Путін і його дармоїди люблять називати війну на Донбасі "громадянської", а місцевих вояків "шахтарями і трактористами". Однак за "дивним збігом" вантажі 200 з цієї "громадянської війни" йдуть масово на територію РФ. Відзначається, що ...

Хіти тижня. Екологічна катастрофа: Наслідки посухи в Криму показали з космосу (фото)

неділя, 22 липень 2018, 4:00

Дії РФ свідчать про те, що держава-окупант не зацікавлена в розвитку півострова з його природним потенціалом. Її безвідповідальність призводить до невідворотної шкоди навколишньому середовищу і збитків для місцевого населення. Окупований Крим за два ро...