З Закарпаття з любов'ю: ужгородські коміки "наїхали" на патрульну поліцію (відео)

Гумористи не змогли обійти увагою головну реформу у середовищі правоохоронців.

Реформа очима гумористів. Фото: скріншот з відео.

Нову поліцію в Закарпатті не обговорює хіба що тільки лінивий. Тепер, крім простих українців, за справу взялися і гумористи студії "Наша файта", передають Патріоти України з посиланням на ua-reporter.com.

Гумористи Закарпаття не перестають розчулювати своїми жартами-примовками. Цього разу хлопці познущалися над новою поліцією Ужгорода. Буквально сьогодні в мережі з'явився 2-х хвилинний відеоролик, як закарпатський представник нової поліції патрулює вулиці Ужгорода. Судячи з першої серії, хлопці знімають кіно в дусі знаменитої "Поліцейської академії".

Ось і до нашого неба дісталися: Українські ППО привели в бойову готовність через провокації ВМС Росії

четвер, 22 березень 2018, 21:03

Група дальніх стратегічних бомбардувальників-ракетоносців Ту-22, з повним боєкомплектом, у супроводі пари винищувачів Су-30 РФ здійснили політ у повітряному просторі АР Крим, Азовського та Чорного морів із відпрацювань умовних завдань по нанесенню ударів.

Ніж у спину: Суд Амстердама прийняв довгоочікуване рішення щодо "скіфського золота" з окупованого Криму

четвер, 22 березень 2018, 20:35

Колекція згідно з рішенням суду повинна повернутися в Україну, а не на окупований півострів. Окружний суд Амстердама ухвалив рішення у справі про колекцію “скіфського золота” кримських музеїв. Так, суд постановив, що колекцію, яка виставлялася в музеї ...