З Закарпаття з любов'ю: ужгородські коміки "наїхали" на патрульну поліцію (відео)

Гумористи не змогли обійти увагою головну реформу у середовищі правоохоронців.

Реформа очима гумористів. Фото: скріншот з відео.

Нову поліцію в Закарпатті не обговорює хіба що тільки лінивий. Тепер, крім простих українців, за справу взялися і гумористи студії "Наша файта", передають Патріоти України з посиланням на ua-reporter.com.

Гумористи Закарпаття не перестають розчулювати своїми жартами-примовками. Цього разу хлопці познущалися над новою поліцією Ужгорода. Буквально сьогодні в мережі з'явився 2-х хвилинний відеоролик, як закарпатський представник нової поліції патрулює вулиці Ужгорода. Судячи з першої серії, хлопці знімають кіно в дусі знаменитої "Поліцейської академії".

Хіти тижня. Смертельна ДТП на Рівненщині: Хто "замовив" вбивство українських політологів?

понеділок, 20 листопад 2017, 5:00

Слідчі з особливо важливих справ прокуратури Києва вважають смерть п'яти політологів, які загинули в аварії під Рівним, умисним вбивством. Тому просять Печерський суд столиці доступ до мобільних телефонів підозрюваного. Про це йдеться в реєстрі судових...

Половина міста здригнулася: У окупованому Донецьку пролунав потужний вибух

неділя, 19 листопад 2017, 23:58

Під час вибуху був досить сильний спалах.​. «Широкий, что это было?» — налякані очевидці. «Семашко, задрожали окна», — додав інший автор. «ВАЗ прослушали бах», — зазначили коментатори. За їхніми даними, під час вибуху був досить сильний спалах.