"За боротьбу із русофобією": Путін відкрив пам'ятник письменникові, який пропонував РФ відмовитися від морів (відео)

Олександр Солженіцин вважав росіян виключно "сухопутним народом".
Путін відкрив пам'ятник Солженіцину. Фото: скріншот з відео.

Президент Росії Володимир Путін в Москві відкрив пам'ятник російському письменнику і дисиденту Олександру Солженіцину, який пропонував Росії відмовитися від морів і азіатської частини країни. Відповідне відео розміщено на Youtube-каналі Бізнес онлайн, передають Патріоти України.

Як відомо, під час своєї поїздки по США і Канаді в 1975 році в своїй знаменитій промові перед Конгресом письменник закликав Росію відмовитися від морів, так як "росіяни - не морський народ, а активність на морі розкладає мораль нації".

"Росія не потребує моря, ми не морський народ, як англійці, а сухопутний. Наша активність на морі суперечить споконвічному російському способу життя, вносить в нього чужі елементи і розкладає мораль нації. Так само як від моря, ми повинні відмовитися і від своїх земель в радянській частині Азії, де живуть народи, чужі нам по своїй культурі, мові і - перш за все - релігійними традиціями. Замкнутися, зосередитися - це єдина можливість для подальшого розвитку росіян", - сказав Солженіцин у Вашингтоні в липні 1975 року.

У свою чергу, Путін заявив, що письменник "завжди протистояв русофобії". "Російський письменник Олександр Солженіцин протистояв русофобії і, навіть будучи у вигнанні, не дозволяв зневажливо відгукуватися про свою батьківщину", - заявив президент країни - агресора.

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...