За стандартами НАТО: У Міноборони анонсували створення "медичного спецназу"

Нова система евакуації покликана розвантажити медичні батальйони.

Ілюстрація:novynarnia.comМіністерство оборони України анонсувало новації - реформування системи медичної евакуації та створення так званого "Медичного спецназу". Про це було оголошено на брифінгу 21 вересня, інформують Патріоти України.

За словами начальника медичної служби Збройних Сил України Ігоря Хоменка, нова система евакуації, що відповідає стандартам НАТО, покликана розвантажити медичні батальйони. Вивезенням поранених займуться 18 екіпажів у складі водія, бойового медика і старшого бойового медика.

"За стандартами НАТО, протягом 10 хвилин (після поранення. Ред.) повинна надаватися взаємна або самодопомога. Протягом години - перша медична допомога, за 2 години - він (поранений. Ред.) повинен потрапити в руки хірурга", - розповів Хоменко.

Курирує реформу волонтер військової медицини на Донбасі, глава фронтових рятувальників "Asap Rescue" Ілля Лисенко (на прізвисько "Хотабич"). За його словами, він вже займається формуванням першого експериментального підрозділу евакуації.

Відібрані медики пройдуть навчання в 205-му навчальному центрі в Дніпрі. До них можуть приєднатися і цивільні фахівці, яким для цього буде потрібно підписати контракт з ЗСУ.

"Вирок Януковичу й ницість колишнього міністра оборони Гриценка", - Снєгирьов

понеділок, 18 лютий 2019, 22:00

Підсумовуючи, хотів би зауважити, що влада, як за часів Януковича, так і після Революції гідності, у своїй спробі скомпрометувати людину, яка наважилися виступити із критичними матеріалами щодо її корупційних діянь, вдається до послуг політиків, які позиц

У ЗСУ багато поранених: Вечірній звіт штабу ООС

понеділок, 18 лютий 2019, 19:53

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових. Патріоти України представляють зведення станом на 18:00 18 лютого 2019 року.