За стандартами НАТО: У Міноборони анонсували створення "медичного спецназу"

Нова система евакуації покликана розвантажити медичні батальйони.

Ілюстрація:novynarnia.comМіністерство оборони України анонсувало новації - реформування системи медичної евакуації та створення так званого "Медичного спецназу". Про це було оголошено на брифінгу 21 вересня, інформують Патріоти України.

За словами начальника медичної служби Збройних Сил України Ігоря Хоменка, нова система евакуації, що відповідає стандартам НАТО, покликана розвантажити медичні батальйони. Вивезенням поранених займуться 18 екіпажів у складі водія, бойового медика і старшого бойового медика.

"За стандартами НАТО, протягом 10 хвилин (після поранення. Ред.) повинна надаватися взаємна або самодопомога. Протягом години - перша медична допомога, за 2 години - він (поранений. Ред.) повинен потрапити в руки хірурга", - розповів Хоменко.

Курирує реформу волонтер військової медицини на Донбасі, глава фронтових рятувальників "Asap Rescue" Ілля Лисенко (на прізвисько "Хотабич"). За його словами, він вже займається формуванням першого експериментального підрозділу евакуації.

Відібрані медики пройдуть навчання в 205-му навчальному центрі в Дніпрі. До них можуть приєднатися і цивільні фахівці, яким для цього буде потрібно підписати контракт з ЗСУ.

У Росії в редакцію опозиційної газети підкинули похоронний вінок та відрізану голову (фотофакт)

четвер, 18 жовтень 2018, 19:30

У зв'язку з інцидентом журналісти виступили із заявою, в якій пов'язують погрози з повідомленнями в соціальних мережах про нібито розголошення журналістами персональних даних російських льотчиків, які воюють в Сирії. У Москві невідомі кілька днів поспі...

Правоохоронці-зрадники, які перейшли на бік окупантів, вражають своїми звірствами навіть найманців ОРДЛО, - Тимчук

четвер, 18 жовтень 2018, 18:59

Колаборанти жорстко поводяться з особовим складом, а також розкрадають пальне у величезних масштабах. Перейшовши на бік окупантів ОРДЛО, правоохоронці-зрадники шокують своїми "звірствами" навіть найманців "ДНР", оскільки вони здійснюють масштабні розкр...