Дослідницький центр Review on Antimicrobial Resistance зробив колосальне відкриття - вже до 2050 року більша частина людства отримає стійкий імунітет до багатьох існуючих видів антибіотиків, повідомляють Патріоти України, посилаючись на Нескучные новости.
Після відкриття антибіотиків інфекційні захворювання перестали бути однією з найсерйозніших загроз життю і здоров'ю людей. Проте зараз багато інфекційних та вірусних захворювання мутують під дією все тих же антибіотиків. Це робить їх небезпечними навіть для країн з добре розвиненою медициною. Тільки в 2015 році змінені штами кишкової палички, малярії та туберкульозу вбили близько 700,000 чоловік.
За словами вчених, вже найближчим десятиліттям кількість жертв може зрости до 10 млн. Крім того, мутовані хвороби завдадуть серйозної шкоди світовій економіці, щорічно вони обходитися світу в $ 100 трильйонів.
Однією з головних причин виникнення стійкості до ліків вважають неправильну організацію сільського господарства. Багатьох тварин, м'ясо яких ми вживаємо в їжу, годують антибіотиками для швидкого зростання. Крім того, оточення і спосіб життя сучасної людини також негативно позначається на її імунітеті.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...