Захистити Одесу від заколоту сепаратистів: Полк "Азов" прямує на допомогу

Офіційними завданнями "Азова" стануть "патрулювання доріг і околиць населених пунктів уздовж кордону, що пролягає між Україною і псевдо-республікою Придністров'я.

Полк "Азов" вирушив на Одещину. Фото: прес-служба полку "Азов".

Підрозділи полку "Азов" прибули в Одеську область, де вони будуть забезпечувати охорону громадського порядку і державного кордону. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу полку "Азов".

Бійці полку будуть охороняти кордон на ділянці з невизнаною "Придністровською молдавською республікою", створеною російською армією на окупованих територіях Молдови. "Азов" буде здійснювати завдання по недопущенню попадання терористів і провокаторів на територію України. Офіційними завданнями "Азова" стануть "патрулювання доріг і околиць населених пунктів уздовж кордону, що пролягає між Україною і псевдо-республікою Придністров'я". "На завдання виїжджають дві групи по два екіпажі. У кожної є командири, які розподіляють завдання і стежать за якістю їх виконання", - повідомляється на сайті підрозділу. Губернатор Одещини Михайло Саакашвілі вже також повідомив на своїй сторінці у соцмережі, що "прибули перші 300 чоловік , в найближчі дні чекаємо на інших".

Бійці періодично будуть проходити ротацію. У вільний час вони будуть займатися поліпшенням бойових навичок на полігонах. "Полк буде забезпечувати безпеку на всіх заходах в Одесі і Одеській області. Я думаю, все пройде спокійно і без насильства", - пояснив Андрій Білецький, засновник полку.

"Про силове звільнення Донбасу: Чи можливо реалізувати запропонований в РНБО сценарій", - Снєгирьов

понеділок, 26 жовтень 2020, 12:10

Подібні заяви з боку Кривоноса — скоріше політичні. Тим більше, що він міцно асоціюється з експрезидентом Порошенком. Наскільки допустимі такі висловлювання з вуст держслужбовця? Тут оцінку має давати керівництво РНБО. Днями заступник секретаря Ради на...

Народний депутат Кіт просить СБУ розслідувати російське громадянство Пальчевського

неділя, 25 жовтень 2020, 10:51

Варто зауважити, що у період із лютого 2019 року по березень 2020-го Андрій Пальчевський неодноразово брав участь у програмах на телеканалі "Россия 1". Примітно, що під час одного з ефірів за участі Ольги Скабєєвої він заявив, "що більше ви будете нас л