Залишив Путіна з носом: хитрюга Депардьє розпродав всю подаровану в РФ нерухомість і подався до своїх франкофонів

Перебування у РФ переконало актора у тому, що він - француз.

Жерар Депардьє. Фото: mir24.net.

Популярний французький актор Жерар Депардьє розпродав всю нерухомість в Російській Федерації, покинув цю «убогу» країну і переїхав жити до Бельгії. Жерар Депардьє так і не вселився в свою квартиру у Саранську. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на newsdaily.org.ua.

В інтерв'ю він сказав, що його короткочасне перебування в Росії ще раз переконало його в тому, що він француз і в цій країні йому більше робити нічого. Відомо, що Депардьє вже цілих два роки проживає в Бельгії. Також відомо, що французький актор вирішив відмовитися від російського паспорта.

Нагадаємо, що позаминулого року Депардьє за особистим розпорядженням Володимира Путіна отримав громадянство РФ і паспорт з рук самого господаря Кремля. Перед цим він втік з Франції, не бажаючи платити високий податок на розкіш, і відмовився від громадянства Франції.

Хіти тижня. Містика в океані: З космосу зняли гігантську ''труну'' (фотофакт)

понеділок, 19 листопад 2018, 1:00

Велетенський айсберг відколовся від Антарктиди ще 18 років тому і дрейфував у морі Уедделла... Гігантська "труна" пливе до берегів Південної Америки - шестикутний айсберг сфотографували з МКС, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Ві...

Хіти тижня. Над Москвою навис "ядерний гриб": Епічні кадри нового лиха у столиці Росії (фото, відео)

неділя, 18 листопад 2018, 23:30

У суботу, 17 листопада, в Москві сталася масштабна пожежа на нафтопереробному заводі, яку гасять 150 людей. Про це повідомляється в соцмережах, передають Патріоти України. . На даний момент площа спалаху поки невідома, про постраждалих також поки не п...