Залишив Путіна з носом: хитрюга Депардьє розпродав всю подаровану в РФ нерухомість і подався до своїх франкофонів

Перебування у РФ переконало актора у тому, що він - француз.

Жерар Депардьє. Фото: mir24.net.

Популярний французький актор Жерар Депардьє розпродав всю нерухомість в Російській Федерації, покинув цю «убогу» країну і переїхав жити до Бельгії. Жерар Депардьє так і не вселився в свою квартиру у Саранську. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на newsdaily.org.ua.

В інтерв'ю він сказав, що його короткочасне перебування в Росії ще раз переконало його в тому, що він француз і в цій країні йому більше робити нічого. Відомо, що Депардьє вже цілих два роки проживає в Бельгії. Також відомо, що французький актор вирішив відмовитися від російського паспорта.

Нагадаємо, що позаминулого року Депардьє за особистим розпорядженням Володимира Путіна отримав громадянство РФ і паспорт з рук самого господаря Кремля. Перед цим він втік з Франції, не бажаючи платити високий податок на розкіш, і відмовився від громадянства Франції.

"Вирок Януковичу й ницість колишнього міністра оборони Гриценка", - Снєгирьов

понеділок, 18 лютий 2019, 22:00

Підсумовуючи, хотів би зауважити, що влада, як за часів Януковича, так і після Революції гідності, у своїй спробі скомпрометувати людину, яка наважилися виступити із критичними матеріалами щодо її корупційних діянь, вдається до послуг політиків, які позиц

У ЗСУ багато поранених: Вечірній звіт штабу ООС

понеділок, 18 лютий 2019, 19:53

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових. Патріоти України представляють зведення станом на 18:00 18 лютого 2019 року.