Залишив Путіна з носом: хитрюга Депардьє розпродав всю подаровану в РФ нерухомість і подався до своїх франкофонів

Перебування у РФ переконало актора у тому, що він - француз.

Жерар Депардьє. Фото: mir24.net.

Популярний французький актор Жерар Депардьє розпродав всю нерухомість в Російській Федерації, покинув цю «убогу» країну і переїхав жити до Бельгії. Жерар Депардьє так і не вселився в свою квартиру у Саранську. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на newsdaily.org.ua.

В інтерв'ю він сказав, що його короткочасне перебування в Росії ще раз переконало його в тому, що він француз і в цій країні йому більше робити нічого. Відомо, що Депардьє вже цілих два роки проживає в Бельгії. Також відомо, що французький актор вирішив відмовитися від російського паспорта.

Нагадаємо, що позаминулого року Депардьє за особистим розпорядженням Володимира Путіна отримав громадянство РФ і паспорт з рук самого господаря Кремля. Перед цим він втік з Франції, не бажаючи платити високий податок на розкіш, і відмовився від громадянства Франції.

Це дуже небезпечно: Помилки в приготуванні м'яса, які можуть коштувати вам здоров'я

середа, 22 серпень 2018, 0:32

За словами вчених, будь-яке м'ясо є носієм різних бактерій - наприклад, кишкової палички, бруцельозу. Помилки були визначені фахівцями Міністерства сільського господарства США, які проводили спеціальне дослідження проблеми обробки і вживання м'яса, інф...

Вчені назвали фрукт, який захистить від діабету та покращить зір

вівторок, 21 серпень 2018, 23:40

Витягнуті із цих плодів фітохімічні речовини також можуть запобігти розвитку ракових клітин і сприяють їх знищенню. Вживання такого екзотичного фрукту як авокадо сприяє зниженню ризику виникнення цукрового діабету. Про це заявили дослідники університет...