Залишив Путіна з носом: хитрюга Депардьє розпродав всю подаровану в РФ нерухомість і подався до своїх франкофонів

Перебування у РФ переконало актора у тому, що він - француз.

Жерар Депардьє. Фото: mir24.net.

Популярний французький актор Жерар Депардьє розпродав всю нерухомість в Російській Федерації, покинув цю «убогу» країну і переїхав жити до Бельгії. Жерар Депардьє так і не вселився в свою квартиру у Саранську. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на newsdaily.org.ua.

В інтерв'ю він сказав, що його короткочасне перебування в Росії ще раз переконало його в тому, що він француз і в цій країні йому більше робити нічого. Відомо, що Депардьє вже цілих два роки проживає в Бельгії. Також відомо, що французький актор вирішив відмовитися від російського паспорта.

Нагадаємо, що позаминулого року Депардьє за особистим розпорядженням Володимира Путіна отримав громадянство РФ і паспорт з рук самого господаря Кремля. Перед цим він втік з Франції, не бажаючи платити високий податок на розкіш, і відмовився від громадянства Франції.

В ОРДЛО поповзли чутки про припинення поставки Росією важливого ресурсу на Донбас

понеділок, 28 травень 2018, 0:29

Причиною таких дій РФ начебто називають майбутній Чемпіонат світу з футболу. В окупованому Луганську ходять чутки про те, що Росія припинила поставки бензину і газу на територію, підконтрольну так званим "ДНР" і "ЛНР" через прийдешній Чемпіонату світу...

"Познайомився з узбеками": Жебрівський розповів, як заробив свій перший мільйон доларів (відео)

неділя, 27 травень 2018, 22:35

Доларовим мільйонером, за словами чиновника, він став у 1994 році. Свій перший капітал чинний голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, який в минулому був міліціонером, підприємцем і народним депутатом, сформував з...