Залишив Путіна з носом: хитрюга Депардьє розпродав всю подаровану в РФ нерухомість і подався до своїх франкофонів

Перебування у РФ переконало актора у тому, що він - француз.

Жерар Депардьє. Фото: mir24.net.

Популярний французький актор Жерар Депардьє розпродав всю нерухомість в Російській Федерації, покинув цю «убогу» країну і переїхав жити до Бельгії. Жерар Депардьє так і не вселився в свою квартиру у Саранську. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на newsdaily.org.ua.

В інтерв'ю він сказав, що його короткочасне перебування в Росії ще раз переконало його в тому, що він француз і в цій країні йому більше робити нічого. Відомо, що Депардьє вже цілих два роки проживає в Бельгії. Також відомо, що французький актор вирішив відмовитися від російського паспорта.

Нагадаємо, що позаминулого року Депардьє за особистим розпорядженням Володимира Путіна отримав громадянство РФ і паспорт з рук самого господаря Кремля. Перед цим він втік з Франції, не бажаючи платити високий податок на розкіш, і відмовився від громадянства Франції.

Тонкий троллінг: МОК дотепно використав фіаско РФ на своєму офіційному сайті (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:41

Розробники веб-сторінки потішили читачів ресурсу підходом до відображення сторінок з помилкою 404. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) креативно підійшов до наповнення свого офіційного сайту під час Ігор-2018 в Пхенчхані. Зокрема, розробники веб-сто...

Хіти тижня. Із Росії депортують до України терориста "ДНР", який захоплював Слов'янськ (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:00

Згідно з базою "Миротворця", злочинець народився у Вінниці, виховувався в інтернаті, був активним прихильником "Антимайдану". Реутовський міський суд Московської області виніс рішення до примусової депортації на територію України учасника захоплення Сл...