Заробляє на здоров'ї співгромадян: Дружина одного з керівників НПУ організувала бізнес у Чорнобильській зоні (відео)

ТОВ "Енівей" відсутнє у переліку із 71 підприємства, що мають діючі дозволи на діяльність у зоні відчуження.

Ігор Купранець. Фото: Цензор.НЕТ.

У Чорнобильській зоні нелегально працює фірма "Енівей". Однією із засновниць фірми є Наталія Купранець, дружина начальника департаменту захисту економіки Національної поліції України Ігоря Купранця, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Слідство. Інфо".

Як повідомляється, "Енівей" займається виготовленням дерев'яних пелетів для опалення. Виробничий цех розташований у селі Вільча. "Ризики дуже великі, тому що в нас же діє гігієнічний норматив щодо накопичення радіонуклідів в деревині, який передбачає, що деревину, дрова можна вивозити із зони, але не з метою спалювання", - розповів місцевий лісник і додав. що про існування цеху знав ще з 2014 року.

Пелети, виготовлені у Чорнобильській зоні, продаються під виглядом гранули, щоб оминути законодавчі обмеження - існує наказ Міністерства охорони здоров'я від 1995 року, який встановлює суворі нормативи щодо вмісту цезію і стронцію в деревині. Окрім того, з'ясувалося, що ТОВ "Енівей" відсутнє у переліку із 71 підприємства, що мають діючі дозволи на діяльність у зоні відчуження.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...