Заручники скреп: Правозахисниця повідомила, скільки українських політв'язнів утримує Кремль

14 українців знаходяться у Росії, і 15 перебувають на території анексованого Криму.

Марія Томак. Фото: hromadskeradio.org.

Активіст Євромайдан SOS, правозахисник Центру громадянських свобод, журналіст і координатор кампанії Let My People Go Марія Томак повідомила, що Кремль утримує 29 політичних в'язнів з України. 14 людей знаходяться у Росії, а 15 перебувають на території анексованого Криму. Новину передають Патріоти України з посиланням на DT.UA.

14 українців знаходяться у Росії, і 15 перебувають на території анексованого Криму. «Я б також хотіла згадати про кримчан, які не утримуються під вартою, але є заручниками. Наприклад, наш колега журналіст Микола Семена. Він нині під підпискою про невиїзд, проти нього триває слідство, фактично, за його журналістську діяльність. І самого журналіста, і його родичів викликають на допити», - сказала Томак.

Як вона стверджує, ще кілька кримських татар не утримуються під вартою, але отримали умовні вироки або взяті на поруки. «Під підпискою про невиїзд перебуває також один з лідерів Меджлісу Ільмі Умеров», - додала правозахисниця.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.