Заселяємо нові території: Як виглядатиме колонія на Марсі

Для людей будуть створені всі умови.

Колонія на Марсі. Проект.

NASA опублікувало відеоролик, у якому показує, як може виглядати земне поселення на віддаленій планеті в не дуже віддаленому майбутньому, вірніше, через 20 років після регулярних пілотованих місій і доставки вантажів автоматичними кораблями, відзначають Патріоти України з посилання на Факты.

На відео фігурують будівлі й техніка, які не потребують додаткових коментарів: це житлова зона, склади, транспортні засоби і так далі. Але також згадуються технології, які, ймовірно, ще не реалізовані. Зокрема, це Kilopower System — йдеться про ядерні джерела живлення, які будуть використовуватися у разі, якщо енергії сонця недостатньо (все-таки пилу на Марсі вистачає).

"Вирок Януковичу й ницість колишнього міністра оборони Гриценка", - Снєгирьов

понеділок, 18 лютий 2019, 22:00

Підсумовуючи, хотів би зауважити, що влада, як за часів Януковича, так і після Революції гідності, у своїй спробі скомпрометувати людину, яка наважилися виступити із критичними матеріалами щодо її корупційних діянь, вдається до послуг політиків, які позиц

У ЗСУ багато поранених: Вечірній звіт штабу ООС

понеділок, 18 лютий 2019, 19:53

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових. Патріоти України представляють зведення станом на 18:00 18 лютого 2019 року.