Затримано підстаркувату агентшу ФСБ, яка працювала на створення чергової "народної республіки"

У Мелітополі та інших містах Запорізької області, жінка ініціювала масові акції, під час яких пропагувала ідеї сепаратизму.
Агент ФСБ у Запоріжжі. Фото: прес-служба прокуратури Запорізької області.

Громадянка України регулярно їздила до Росії і за вказівкою ворожих спецслужб виконувала завдання аби зашкодити інформаційній безпеці України. Про це розповіли у прес-службі прокуратури Запорізької області, передають Патріоти України.

Як сказано у повідомленні, жителька Мелітополя, що на Запоріжжі, регулярно підтримувала контакти з представниками спецслужб Російської Федерації. Під час однієї з таких зустрічей українка отримала гроші та завдання щодо створення так званої "Запорізької народної республіки". Зокрема, у Мелітополі та інших містах Запорізької області, вона ініціювала масові акції, під час яких пропагувала ідеї сепаратизму.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...