Затримано підстаркувату агентшу ФСБ, яка працювала на створення чергової "народної республіки"

У Мелітополі та інших містах Запорізької області, жінка ініціювала масові акції, під час яких пропагувала ідеї сепаратизму.
Агент ФСБ у Запоріжжі. Фото: прес-служба прокуратури Запорізької області.

Громадянка України регулярно їздила до Росії і за вказівкою ворожих спецслужб виконувала завдання аби зашкодити інформаційній безпеці України. Про це розповіли у прес-службі прокуратури Запорізької області, передають Патріоти України.

Як сказано у повідомленні, жителька Мелітополя, що на Запоріжжі, регулярно підтримувала контакти з представниками спецслужб Російської Федерації. Під час однієї з таких зустрічей українка отримала гроші та завдання щодо створення так званої "Запорізької народної республіки". Зокрема, у Мелітополі та інших містах Запорізької області, вона ініціювала масові акції, під час яких пропагувала ідеї сепаратизму.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...