Жити по-новому - харчуватись по-новому: Раціон українських вояків знов покращився (фото)

В раціонах нових сухих пайків є український борщ, супи з м'ясом, каші і овочеве рагу з м'ясом, сухофрукти, сухарі, джеми, шоколад та напої.

Бійцям нові сухпайки сподобались. Фото: "Фейсбук".

Відбулося тестування експериментальних зразків нового сухого пайка (добовий польовий набір продуктів. - ред.) для солдатів, в який входить шоколад, борщ, супи і багато м'яса. Апробацію здійснювали військовослужбовці 79 і 36 бригад в населених пунктах Старченкове і Широкине, повідомляє Центр розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України у Facebook, передають Патріоти України.

"Бійці залишилися задоволені асортиментом і якістю страв, зручністю упаковки, наявністю серветок, жувальної гумки і безполуменевого розігріву", - йдеться в повідомленні. Як наголошується, в раціонах нових сухих пайків є український борщ, супи з м'ясом, каші і овочеве рагу з м'ясом, сухофрукти, сухарі, джеми, шоколад, напої та інше.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...