"Живого місця нема": Головлікар розповів про подвиг медиків госпіталю Дніпра (відео)

Хірурги з реаніматологами після визначення внутрішньочеревної кровотечі відразу взяли його на операцію і цілу ніч рятували йому життя, переливаючи кров.

Важкопоранений боєць. Фото:скрін відео

До Дніпра із зони проведення АТО протягом вихідних доправили п'ятьох поранених військових. Трьох з мінно-вибуховими травмами перевезли до військового шпиталю, двох у вкрай тяжкому стані - до обласної лікарні імені Мечникова. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на 5 канал.

Як стало відомо, чисельних осколкових поранень військовий Костянтин зазнав поблизу Водяного на Донеччині. У бійця велика крововтрата. 12 годин поспіль медики обласної лікарні проводили бійцеві операцію. Нині він у реанімаційному відділенні.

"Живого місця нема, – коментує стан пораненого головлікар Сергій Риженко. – Наші хірурги з реаніматологами після визначення внутрішньочеревної кровотечі відразу взяли його на операцію і сьогодні цілу ніч рятували йому життя, переливаючи кров. На ранок – він стабільний. Є позитивна динаміка. Починає розуміти".

Водночас, хірургічне втручання провели і Сергію. Боєць був поранений поблизу Старогнатівки. У нього перебиті судини на ногах. Нині медики намагаються врятувати йому кінцівки.

"Другий боєць важкий надійшов о 10:00. Поранення ніг, поранення живота, повністю розбитий низ живота, ноги. Військові зробили протезування судин", - зазначають у лікарні імені Мечникова.

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики

понеділок, 17 лютий 2020, 20:49

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики. Наразі представником України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи призначено генерал-майора Служби безпеки України Геннадія Кузнєцова. Показово, що н...