З'явились світлини знищеної на російській базі у Хмеймімі новітньої зенітно-ракетної системи С-400

Про знищення російської зенітно-ракетної системи С-400 при атаці бойовими дронами авіабази Хмеймім ще 6 січня повідомили збройні сили сирійської помірної опозиції. У Кремлі все люто заперечували, і виведені з ладу літаки і знищення дорогущої та "невразливої" С-400, проте зухвалі диверсанти надали вже певні докази, зазначають Патріоти України. Про це у Фейсбуці повідомив російський експерт по Близькому Сходу Анатолій Несміян (Ель Мюрид).

З’явилися знімки з серйозно пошкодженого російського “Тріумфу”, який явно вже не підлягає відновленню. Варто нагадати що ринкова вартість зенітно-ракетного комплексу С-400 «Тріумф» "всього" $500 млн за дивізіон.

“Можливо, це просто надувні макети: грізно стояти і символізувати закрите небо Сирії можна і з їхньою допомогою”, – явно тролить брехливе Міоборони РФ пан Мюрид. Експерт також уточнив, що, згідно зі свідченнями повстанців, при тому авіанальоту поряд з пошкоджними літаками, один був повністю знищений.

Варто нагадати, що Міноборони Росії визнало факт атаки на Хмеймім тільки через 2 дні після події. Вони повідомили, що всього авіабазу атакували 13 безпілотників, а також запевнили, що нібито все перехопили ППО.

Збиття російського Су-24 турецькими ВПС 25 листопада 2015 року стало зручним приводом до наступного витка акції залякування: вже через добу після збиття Су-24, міністр оборони Росії Сергій Шойгу повідомив про розгортання комплексу С-400 «Тріумф» в Латакії. С-400 «лучше американских систем «Пэтриот» самонадіяно заявляли російські пропагандисти. Однак, попри такі можливості, Ізраїльські ВПС й надалі завдавали ударів по об’єктах в Сирії.

С-400 («Тріумф», спочатку — С-300ПМ3, індекс УВ ППО — 40Р6, за кодифікацією НАТО — SA-21 Growler, буквально «Буркотун») — російська зенітно-ракетна система великого і середнього радіусу дії, зенітний ракетний комплекс (ЗРК) нового покоління. Створений для ураження всіх сучасних і перспективних засобів повітряно-космічного нападу — літаків-розвідників, літаків стратегічної та тактичної авіації, тактичних, оперативно-тактичних балістичних ракет, балістичних ракет середньої дальності, гіперзвукових цілей, встановлювачів перешкод, літаків радіолокаційного дозору і наведення та інших. Кожна ЗРС забезпечує одночасний обстріл до 80 цілей (за наявності 8 ЗРК) з наведенням на них до 160 ракет.

Як вибрати пароочисник для дому

вівторок, 24 вересень 2024, 17:19

В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...

ТОП-3 поради по вибору ременя до авто з дизельним двигуном

п’ятниця, 23 серпень 2024, 8:50

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...