Зіпсували повітря: Російських дипломатів оштрафують у США

Росіян звинувачують у порушенні правил спалювання сміття.
Росіяни багато чого спалили перед тим, як покинути цю будівлю. Фото: скріншот з відео.

Управління, що стежить за якістю повітря в Сан-Франциско (США), звинуватило російських дипломатів в порушенні правил спалювання сміття. Про це заявив представник служби Ральф Боррманн, передають Патріоти України із посиланням на CBS.

Чорний дим над будівлею російського генерального консульства виявили 1 вересня, на наступний день після того, як американська влада висунула вимогу покинути ці приміщення. Як згодом пояснила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, причиною появи чорного диму стали «заходи із консервації будівлі».
В управлінні вирішили, що співробітники дипмісії спалювали тоді матеріал, який «спалювати заборонено». За словами Боррманна, до такого висновку дійшли через те, що помітили над будівлею «багато чорного диму». Представник служби, яка стежить за якістю повітря в Сан-Франциско, додав, що російським дипломатам пред'являть вимогу виплатити штраф. Його сума не називається.

Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

середа, 24 квітень 2019, 21:45

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаютьс...

"Бронежилети, що поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь під час намокання, але проблема не вирішується", - директор компанії "Балістика"

вівторок, 23 квітень 2019, 21:45

Фактично, за словами Олександра Довгого, "робота Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ за три роки була помножена на нуль". Усі бронежилети, які поставлялися і поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь у разі на...