Зіпсували повітря: Російських дипломатів оштрафують у США

Росіян звинувачують у порушенні правил спалювання сміття.
Росіяни багато чого спалили перед тим, як покинути цю будівлю. Фото: скріншот з відео.

Управління, що стежить за якістю повітря в Сан-Франциско (США), звинуватило російських дипломатів в порушенні правил спалювання сміття. Про це заявив представник служби Ральф Боррманн, передають Патріоти України із посиланням на CBS.

Чорний дим над будівлею російського генерального консульства виявили 1 вересня, на наступний день після того, як американська влада висунула вимогу покинути ці приміщення. Як згодом пояснила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, причиною появи чорного диму стали «заходи із консервації будівлі».
В управлінні вирішили, що співробітники дипмісії спалювали тоді матеріал, який «спалювати заборонено». За словами Боррманна, до такого висновку дійшли через те, що помітили над будівлею «багато чорного диму». Представник служби, яка стежить за якістю повітря в Сан-Франциско, додав, що російським дипломатам пред'являть вимогу виплатити штраф. Його сума не називається.

Не те мав на увазі Або Від кого захищає Донбас сепаратист Струк

вівторок, 18 червень 2019, 21:45

Виявляється, що під час виступу на мітингу 9 травня 2014 року, коли Струк говорив про негайне знищення тих, чия нога ступить на землю Донбасу, він мав на увазі не вояків ЗСУ, а... гітлерівських загарбників. Кандидат по 113-му округу від партії "Опозиці...

Нападають на людей: Під Харковом з'явилися небезпечні для людей гібридні вовки

вівторок, 18 червень 2019, 12:45

Вперше нетипову тварину побачили на Харківщині у 2006 році. У Харківській області прижилися нові тварини. Про це повідомляють зоологи, передають Патріоти України із посиланням на видання "Город Х". . За даними зоологів, серед нових тварин - руда чапля,...