Зіпсували повітря: Російських дипломатів оштрафують у США

Росіян звинувачують у порушенні правил спалювання сміття.
Росіяни багато чого спалили перед тим, як покинути цю будівлю. Фото: скріншот з відео.

Управління, що стежить за якістю повітря в Сан-Франциско (США), звинуватило російських дипломатів в порушенні правил спалювання сміття. Про це заявив представник служби Ральф Боррманн, передають Патріоти України із посиланням на CBS.

Чорний дим над будівлею російського генерального консульства виявили 1 вересня, на наступний день після того, як американська влада висунула вимогу покинути ці приміщення. Як згодом пояснила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, причиною появи чорного диму стали «заходи із консервації будівлі».
В управлінні вирішили, що співробітники дипмісії спалювали тоді матеріал, який «спалювати заборонено». За словами Боррманна, до такого висновку дійшли через те, що помітили над будівлею «багато чорного диму». Представник служби, яка стежить за якістю повітря в Сан-Франциско, додав, що російським дипломатам пред'являть вимогу виплатити штраф. Його сума не називається.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...