Зловісний знак? У Забайкаллі напередодні Дня перемоги обрушився пам'ятник радянським солдатам (фотофакти)

Монумент присвячений місцевим жителям, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни, він зображував солдата, який стояв у повний зріст.

Таким монумент був до падіння. Фото: соцмережі.

Пам'ятник знаходився в місті Борзе в Забайкальському краї. Зараз він перетворився на купу уламків з бетону. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Диалог.

Пам'ятник впав якраз напередодні свята Великої Перемоги. Монумент присвячений місцевим жителям, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни, він зображував солдата, який стояв у повний зріст. Місцева влада запевняє, що підтримувала стан пам'ятника наскільки дозволяли кошти з місцевого бюджету. Але в монумента згнила арматура, тому і сталося обвалення пам'ятника. Тепер міська влада має намір знайти кошти і відновити пам'ятник, якщо це не вийде, то на місці зруйнованого - зведуть новий.

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан