Змусили шляхом обману: Україні доведеться визнати вирок російського суду по Савченко, - Фейгін (відео)

Питання в анкеті були сформульовані таким чином, що могли трактуватися як визнання провини Савченко.

Надія Савченко. Фото: facenews.ua.

Українська льотчиця Надія Савченко, незаконно засуджена в Росії, підписала документи на екстрадицію. Вона закреслювала питання, запропоновані в анкеті, і вписувала свої. Для здійснення екстрадиції український суд повинен визнати законність вироку Савченко. Про це в коментарі Обозревателю розповів адвокат Надії Савченко Марк Фейгін, передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання, чому Надія відмовилася підписувати документи на екстрадицію, адвокат повідомив: "Ні, ви помиляєтеся. Вона заповнила документи на екстрадицію в п'ятницю (29 квітня - Ред.) Разом з адвокатом Полозовим, а до цього вона відмовлялася подавати без нього, щоб не допустити якихось речей, які могли б бути (використані) проти неї ".

Фейгін додав: питання в анкеті були сформульовані таким чином, що могли трактуватися як визнання провини Савченко. За його словами, Надія "просто закреслювала і вписувала свої питання, ось і все". Як пояснив адвокат, далі йде тривала процедура. Документи відправлені в Федеральну службу виконання покарань, потім "вони будуть спрямовані в міністерство юстиції, після цього пройде ще ряд процедур, зокрема, міністерство юстиції передасть (документи) в Україну, яка на цій підставі повинна в одному зі своїх судів прийняти рішення, яке підтверджує законність російського вироку щодо Савченко. Потім вже російський суд, в свою чергу, вирішить остаточно питання про екстрадицію - так чи ні ".

Журналісти запитали, скільки часу може пройти до звільнення Савченко. За словами Фейгіна, такі оцінки зробити досить складно - процес може зайняти кілька місяців, але може бути скорочений. Відповідаючи на питання про намір Надії відновити сухе голодування, адвокат зауважив: "Надія завжди говорить про те, що якщо питання її видачі затягнеться, то вона повернеться до сухого голодування. Тут я мало що можу сказати - Надія ніколи не попереджає про це. Все можливо".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Надія Савченко відмовлялася підписувати документи на екстрадицію у тому вигляді, у якому їй їх запропонували заповнити росіяни.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...