Зразки відправили в лабораторію: На Одещині випав дивний сніг (фотофакт)

Сніг має маслянисту консистенцію та залишає плями на одязі.

Жовтий сніг на Одещині. Фото: соцмережі.

На території Арцизького, Ізмаїльського і Ренійського районів Одеської області 23 березня випав сніг жовтого кольору. Про це у Facebook написав міський голова Ізмаїла Андрій Авраменко, передають Патріоти України.

Також він розмістив у соцмережі попередній висновок експертів Дунайської гідрометобсерваторії, які досліджують причини незвичного кольору снігу.

При цьому жителі Одещини у коментарях до публікації Авраменка наголошують, що сніг має маслянисту консистенцію та залишає плями на одязі. Авраменко також зазначив, що зразки снігу відправили і до Одеського лабораторного центру Державної служби України з питань безпеки продуктів харчування і захисту споживачів. Як зазначили в Укргідрометцентрі, сніг став жовтим через переміщення пилової хмари на висоті 3 – 5 кілометрів з районів північної Африки.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою