Зразки відправили в лабораторію: На Одещині випав дивний сніг (фотофакт)

Сніг має маслянисту консистенцію та залишає плями на одязі.

Жовтий сніг на Одещині. Фото: соцмережі.

На території Арцизького, Ізмаїльського і Ренійського районів Одеської області 23 березня випав сніг жовтого кольору. Про це у Facebook написав міський голова Ізмаїла Андрій Авраменко, передають Патріоти України.

Також він розмістив у соцмережі попередній висновок експертів Дунайської гідрометобсерваторії, які досліджують причини незвичного кольору снігу.

При цьому жителі Одещини у коментарях до публікації Авраменка наголошують, що сніг має маслянисту консистенцію та залишає плями на одязі. Авраменко також зазначив, що зразки снігу відправили і до Одеського лабораторного центру Державної служби України з питань безпеки продуктів харчування і захисту споживачів. Як зазначили в Укргідрометцентрі, сніг став жовтим через переміщення пилової хмари на висоті 3 – 5 кілометрів з районів північної Африки.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...