"Зруйнується вся безпекова ситуація і можна буде голими руками захопити Україну, Польщу і все, що колись захопив СРСР": Безсмертний поділився невеселим прогнозом щодо Білорусі та Балкан

При збереженні нинішньої динаміки в світі і при збереженні позицій основних гравців дуже легко можна спрогнозувати в найближчі роки входження російської армії в Білорусь.

Роман Безсмертний. Фото: LB.ua.

Росія має намір поділити війною Білорусь і готує конфлікт на Балканах. Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK) заявив Роман Безсмертний, український дипломат, екс-посол України в Білорусі, передають Патріоти України.

При збереженні нинішньої динаміки в світі і при збереженні позицій основних гравців дуже легко можна спрогнозувати в найближчі роки входження російської армії в Білорусь. Як пояснив Роман Безсмертний, Білорусь розколота на дві проєвропейські області, Гродненську і Брестську, і решту, яка належить до «руского міра».

«Там наростає і внутрішній конфлікт. І це наслідок прямої політики Кремля. Очевидно, що так саме як було з Україною, зараз є і в Білорусі. Ті самі методи – зростання цін на нафту, на газ», – зауважив Безсмертний.

Кремль, за словами дипломата, мало цікавиться тим, що це братський народ. «Було чотири московсько-білоруські війни в історії. І це при родинних зв'язках князів – вони тільки стимулювали ці війни», – нагадав екс-посол України в Білорусі.

«Наступне – це балтійські країни. Сьогодні танки НАТО і Росії підійшли настільки швидко, що досить легкого порохового спалаху для початку конфлікту», – вважає Роман Безсмертний. Третьою позицією Роман Безсмертний назвав Балкани. «У Ростові-на-Дону створено південне оперативне управління. Це два армійські корпуси в українському Донбасі і військово-повітряні угрупування в Криму, спрямоване на Балкани. Там Чорногорія в стані хиткого миру. Першим завданням Росії є запалити м'яке піддушшя Європи. Тоді зруйнується вся безпекова ситуація і можна буде голими руками захопити Україну, Польщу і все те, що колись награбував Радянський Союз», – пояснив плани Кремля Роман Безсмертний.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...