ЗСУ отримає 155-міліметрову самохідну гаубицю з "розумними" боєприпасами, - директор "Укроборонпрому"

Співпраця у створенні нової самохідної артилерійської системи планується разом з країнами Європи, розповіли у керівництві концерну.

Гаубиця Nexter CAESAR (для стандарту 155-мм / 52 калібру) повністю сумісна з боєприпасами НАТО.Ілюстрація:weaponscollection.com

Зброярі України дадуть нашим військам вирішальну перевагу над артилерією противника - нову самохідну артилерійську установку з гаубицею калібром 155-мм за стандартами НАТО. Про це заявив генеральний директор "Укроборонпром" Роман Романов під час брифінгу на Київському бронетанковому заводі, інформують Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Співпраця у створенні нової самохідної артилерійської системи планується разом з країнами Європи. Це ліцензійна розробка, дуже серйозна", - уточнив заступник генерального директора "Укроборонпрому" з питань виробництва Юрій Пащенко.

Перехід на новий калібр означає і виникнення потреб у нових снарядах, які ще не виробляються в Україні. Але це цілком вирішуване питання, запевнили в "Укроборонпромі".

"Все залежить від потреб Збройних сил України, якщо вони замовлять велику кількість боєприпасів, то нам вигідніше буде розгорнути власне виробництво. Якщо ж найближчим часом буде поставлено лише кілька десятків таких систем, то нам вигідніше закуповувати снаряди за кордоном.

У кожному разі, після поява стійкої потреби, буде вирішуватися питання про своє виробництво", - розповів заступник генерального директора" Укроборонпрому ".

Крім того, завдяки використанню 155-мм снаряда, наша армія отримає доступ до всього арсеналу "розумних" боєприпасів країн НАТО. У тому числі і до XM982 Excalibur, що показав найвищу ефективність під час війни в Іраку. Є і його український аналог - "Квітник", який вже використовувався на Донбасі.

"Вирок Януковичу й ницість колишнього міністра оборони Гриценка", - Снєгирьов

понеділок, 18 лютий 2019, 22:00

Підсумовуючи, хотів би зауважити, що влада, як за часів Януковича, так і після Революції гідності, у своїй спробі скомпрометувати людину, яка наважилися виступити із критичними матеріалами щодо її корупційних діянь, вдається до послуг політиків, які позиц

У ЗСУ багато поранених: Вечірній звіт штабу ООС

понеділок, 18 лютий 2019, 19:53

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових. Патріоти України представляють зведення станом на 18:00 18 лютого 2019 року.