ЗСУ отримає 155-міліметрову самохідну гаубицю з "розумними" боєприпасами, - директор "Укроборонпрому"

Співпраця у створенні нової самохідної артилерійської системи планується разом з країнами Європи, розповіли у керівництві концерну.

Гаубиця Nexter CAESAR (для стандарту 155-мм / 52 калібру) повністю сумісна з боєприпасами НАТО.Ілюстрація:weaponscollection.com

Зброярі України дадуть нашим військам вирішальну перевагу над артилерією противника - нову самохідну артилерійську установку з гаубицею калібром 155-мм за стандартами НАТО. Про це заявив генеральний директор "Укроборонпром" Роман Романов під час брифінгу на Київському бронетанковому заводі, інформують Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Співпраця у створенні нової самохідної артилерійської системи планується разом з країнами Європи. Це ліцензійна розробка, дуже серйозна", - уточнив заступник генерального директора "Укроборонпрому" з питань виробництва Юрій Пащенко.

Перехід на новий калібр означає і виникнення потреб у нових снарядах, які ще не виробляються в Україні. Але це цілком вирішуване питання, запевнили в "Укроборонпромі".

"Все залежить від потреб Збройних сил України, якщо вони замовлять велику кількість боєприпасів, то нам вигідніше буде розгорнути власне виробництво. Якщо ж найближчим часом буде поставлено лише кілька десятків таких систем, то нам вигідніше закуповувати снаряди за кордоном.

У кожному разі, після поява стійкої потреби, буде вирішуватися питання про своє виробництво", - розповів заступник генерального директора" Укроборонпрому ".

Крім того, завдяки використанню 155-мм снаряда, наша армія отримає доступ до всього арсеналу "розумних" боєприпасів країн НАТО. У тому числі і до XM982 Excalibur, що показав найвищу ефективність під час війни в Іраку. Є і його український аналог - "Квітник", який вже використовувався на Донбасі.

Загроза зі сходу: Урядовці Швеції розіслали інструкції "будь готовим до війни" у всі 4,8 млн домівок королівства

понеділок, 21 травень 2018, 21:42

20-сторінковий буклет розповідає, як забезпечити себе базовими потребами: їжею, водою і теплом; що означають різні типи сирен і як можна допомогти "тотальній обороні" країни. Аналогічні інструкції поширювались у Швеції під час Другої світової війни. Ур...

Назад в СРСР: Ставленик окупантів Аксьонов хоче відродити в Криму колгоспи та радгоспи

понеділок, 21 травень 2018, 20:57

За словами колаборанта, варто викупити паї у людей і приватників, і повернути їх назад в державну власність,. Підконтрольний Кремлю окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов запропонував відновити роботу колгоспів на території анексованого півострова. В...