ЗСУ отримає 155-міліметрову самохідну гаубицю з "розумними" боєприпасами, - директор "Укроборонпрому"

Співпраця у створенні нової самохідної артилерійської системи планується разом з країнами Європи, розповіли у керівництві концерну.

Гаубиця Nexter CAESAR (для стандарту 155-мм / 52 калібру) повністю сумісна з боєприпасами НАТО.Ілюстрація:weaponscollection.com

Зброярі України дадуть нашим військам вирішальну перевагу над артилерією противника - нову самохідну артилерійську установку з гаубицею калібром 155-мм за стандартами НАТО. Про це заявив генеральний директор "Укроборонпром" Роман Романов під час брифінгу на Київському бронетанковому заводі, інформують Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Співпраця у створенні нової самохідної артилерійської системи планується разом з країнами Європи. Це ліцензійна розробка, дуже серйозна", - уточнив заступник генерального директора "Укроборонпрому" з питань виробництва Юрій Пащенко.

Перехід на новий калібр означає і виникнення потреб у нових снарядах, які ще не виробляються в Україні. Але це цілком вирішуване питання, запевнили в "Укроборонпромі".

"Все залежить від потреб Збройних сил України, якщо вони замовлять велику кількість боєприпасів, то нам вигідніше буде розгорнути власне виробництво. Якщо ж найближчим часом буде поставлено лише кілька десятків таких систем, то нам вигідніше закуповувати снаряди за кордоном.

У кожному разі, після поява стійкої потреби, буде вирішуватися питання про своє виробництво", - розповів заступник генерального директора" Укроборонпрому ".

Крім того, завдяки використанню 155-мм снаряда, наша армія отримає доступ до всього арсеналу "розумних" боєприпасів країн НАТО. У тому числі і до XM982 Excalibur, що показав найвищу ефективність під час війни в Іраку. Є і його український аналог - "Квітник", який вже використовувався на Донбасі.

Тонкий троллінг: МОК дотепно використав фіаско РФ на своєму офіційному сайті (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:41

Розробники веб-сторінки потішили читачів ресурсу підходом до відображення сторінок з помилкою 404. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) креативно підійшов до наповнення свого офіційного сайту під час Ігор-2018 в Пхенчхані. Зокрема, розробники веб-сто...

Хіти тижня. Із Росії депортують до України терориста "ДНР", який захоплював Слов'янськ (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:00

Згідно з базою "Миротворця", злочинець народився у Вінниці, виховувався в інтернаті, був активним прихильником "Антимайдану". Реутовський міський суд Московської області виніс рішення до примусової депортації на територію України учасника захоплення Сл...