"Звичайний" пенсіонер: У Росії оприлюднили декларацію про доходи Путіна за останні 6 років

Серед основних джерел доходів російського президента вказані зарплата, військова пенсія і дохід за вкладами в банках.

Путін. Фото:Радіо Свобода

Загальна сума доходів нинішнього президента РФ Володимира Путіна за шість років, що передують року призначення виборів, склала 38,5 мільйона рублів (близько 18,5 млн грн). Про це пише DonPress, передають Патріоти України.

Так, на сайті ЦВК РФ у декларації про доходи та майно Путіна серед основних джерел доходів вказані зарплата, військова пенсія і дохід за вкладами в банках.

Відзначається, що у Путіна відкрито 13 рахунків в банках на загальну суму 13 мільйонів 824 тисячі 389,84 рубля (приблизно 6,6 млн грн). Також, в його розпорядженні є 230 акцій банку "Санкт-Петербург". При цьому з нерухомого майна на Путіна зареєстрована квартира і гараж в Санкт-Петербурзі площею 77 квадратних метрів і 18 квадратних метрів відповідно.

Крім цього, в його користуванні є квартира в Москві площею 153,7 квадратних метра. З транспортних засобів, Путін володіє двома автомобілями ГАЗ М21 1960 випуску і 1965-го, "Нивою" 2009 року випуску і причепом "Скіф" 1987 року випуску.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою