"Звичайний" пенсіонер: У Росії оприлюднили декларацію про доходи Путіна за останні 6 років

Серед основних джерел доходів російського президента вказані зарплата, військова пенсія і дохід за вкладами в банках.

Путін. Фото:Радіо Свобода

Загальна сума доходів нинішнього президента РФ Володимира Путіна за шість років, що передують року призначення виборів, склала 38,5 мільйона рублів (близько 18,5 млн грн). Про це пише DonPress, передають Патріоти України.

Так, на сайті ЦВК РФ у декларації про доходи та майно Путіна серед основних джерел доходів вказані зарплата, військова пенсія і дохід за вкладами в банках.

Відзначається, що у Путіна відкрито 13 рахунків в банках на загальну суму 13 мільйонів 824 тисячі 389,84 рубля (приблизно 6,6 млн грн). Також, в його розпорядженні є 230 акцій банку "Санкт-Петербург". При цьому з нерухомого майна на Путіна зареєстрована квартира і гараж в Санкт-Петербурзі площею 77 квадратних метрів і 18 квадратних метрів відповідно.

Крім цього, в його користуванні є квартира в Москві площею 153,7 квадратних метра. З транспортних засобів, Путін володіє двома автомобілями ГАЗ М21 1960 випуску і 1965-го, "Нивою" 2009 року випуску і причепом "Скіф" 1987 року випуску.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...