Серед країн, які були в опозиції до вимог Нідерландів щодо ратифікації Угоди Україна-ЄС, найбільший опір продемонструвала Польща. Про це повідомляє "Європравда" з посиланням на голландське видання De Telegraaf, передають Патріоти України.
Зокрема, проти формулювання в окремій декларації про те, що Угода про асоціацію не є кроком до членства України в ЄС виступили країни Центральної та Східної Європи.
"Польща чинила опір жорстко, але згадані і такі країни, як Естонія, Латвія, Литва і Чехія. Для цих країн питання членства є чутливим, оскільки вони виступають за включення України в європейську сферу впливу і бояться російської агресії", - пише видання.
За неофіційною інформацією "Польського радіо", найбільший опір такій вимозі Нідерландів продемонстрували Польща і Чехія.
Зазначається, що в ключовому пункті А декларації, яка повинна врятувати ратифікацію Угоди про асоціацію, зазначено, що Угода не рівнозначна визнанню статусу України як держави-кандидата на вступ до ЄС.
Як повідомлялося, глави держав і урядів країн-членів Європейського Союзу сьогодні, 15 грудня, зберуться на одноденний саміт у Брюсселі, на якому крім обговорення питань міграції, безпеки, економічного і соціального розвитку, повинні вирішити питання ратифікації парламентом Нідерландів Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Росія вдарила 21 листопада по Дніпру балістичною ракетою зі складу нового ракетного комплексу "Кєдр". Про це повідомило Головне управління розвідки МОУ, передають Патріоти України. Підльотний час ракети з моменту запуску в Астраханській області до влуч...
Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...