
Під стінами ратуші з самого ранку політична партія "Свободи" вирішила організувати мітинг. Привели на Площу Ринок усіх, кого тільки можна: політичних активістів УНА-УНСО, захисників тварин, торговців з ринку. У сесійній залі мала розпочатися сесія щодо розгляду питання щодо Грибовицького сміттєзвалища. Однак, "свободівці" зробили усе, аби зірвати сесію. Під їхні заклики мітингарі взялись штурмувати мерію, яку охороняли нацгвардійці.
На перший погляд безневинні мітингувальники жорстоко виривали із рядів бійців та били їх. Через три години хвиля напруги спала і люди розійшлися по домівках. Представники "Свободи" замість того, щоб бути на сесії, виявляли "турботу" про місто під стінами Ратуші, підбурюючи людей її штурмувати.
"То, що лишилися хлопці всередині, це власне, врятувало ситуацію. Тому що коли УНА-УНСО і "свободівці" вривалися у Ратушу, коли почали бити людей, коли почали використовувати сльозогінний газ, насправді, я собі не уявляю, що би було в Ратуші, якщо б поліціянтів не було всередині, була би велика біда і просто би пролилася кров", — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.
Проблема сміттєзвалища стала предметом великої гри, впевнені політологи. Міський голова Львова звернувся до Президента і прем'єра про допомогу в ліквідації наслідків катастрофи, а натомість отримав ще один фронт. Політичний.
"Я в цьому бачу використання цієї ситуації навколо сміттєзвалища з жертвами, з екологічною небезпекою для пониження політичних амбіцій, шансів, позицій мера Садовгого. Під маскою, в буквальному і фігуральному сенсі цього слова, може ховатися хто завгодно", — вважає політолог Вадим Карасьов. Нагнітати ситуацію зацікавлені поки не припиняють. Остання їх витівка — закидали сміттям оселю мера Львова.
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...