Через сепаратизм Бережної: СБУ влаштувала обшуки в офісі екс-заступниці Черновецького (відео)

За словами колишньої чиновниці, обшук міг ініціювати підприємець Борис Фуксман.

Ірена Кільчицька та Олена Бережна. Ілюстрація:24 канал

СБУ проводить обшуки в офісі колишнього заступника голови КМДА Ірени Кільчицької. Про це повідомила сама Кільчицька, передають Патріоти України.

"Цей офіс використовується тільки для дітей. Я зняла його під час Революції гідності, тому що він знаходиться біля самої школи. Щоб у разі небезпеки можна було швидко забрати дітей. Я в цьому офісі майже не буваю. Секретарі тут займаються розкладом дітей. Жоден бізнес тут не ведеться. Сьогодні вранці СБУ ввалилася в офіс. П'ятеро людей проводять обшук. Вони нікого не впускають і не випускають", - говорить вона.

За словами колишньої чиновниці, в офісі співробітники СБУ шукають докази сепаратистської діяльності Олени Бережної - матері Ірини Бережної, яка загинула в автомобільній катастрофі.

"Вони вважають, що Олена Бережна - мама загиблої Ірини Бережної, яка була моєю подругою, займається тут сепаратистською діяльністю. Мама Бережної судиться в Віденському суді за права на дитину Ірини. У цьому офісі вона складає і відправляє до суду заяви, переклади документів і так далі. Але СБУ вважає, що це її офіс, що тут є зброя, антиукраїнська література та інструкції по зміні державного ладу України", - заявила Кільчицька.

На її думку, обшук міг ініціювати підприємець Борис Фуксман, який є батьком дитини Ірини Бережної.

"Пошук доказів сепаратистської діяльності - це дуже нерозумно. Я думаю, насправді за цим стоїть батько дитини, бізнесмен Борис Фуксман. Він хоче, щоб я припинила допомагати Олені Бережний відстоювати її права на внучку. Сьогодні я єдина, хто їй ще допомагає, всі решта вже перекуплені і включають дурня. Оскільки він впливовий бізнесмен, я не виключаю, що він попросив надіслати до мене СБУшників. Їм більше нічого робити, крім як у мене в офісі шукати злочинців", - вважає Кільчицька.

У свою чергу прес-служба СБУ також повідомила про проведення слідчих дій. "У Києві проводять санкціоновані слідчі дії в осіб, які сприяли спецслужбам країни-агресора в реалізації плану по дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні", - йдеться в повідомленні.

За інформацією спецслужби, одна з фігурантів справи регулярно їздить в Росію, де зустрічається з колишніми українськими чиновниками високого рангу, а також державними службовцями країни-агресора.

"Співробітники СБУ задокументували, що за вказівками і фінансуванням кураторів "громадський діяч" систематично організовує і проводить в Києві і обласних центрах України акції протесту, які спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в країні", - сказано в заяві прес-служби.

Джерело: Гордон

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...