"Чому Росія так сильно боїться Китаю", - журналіст

З іншого боку, культурний і психологічний вплив США на Росію більше, ніж вплив Китаю

Росія і Китай. Фото: відкриті джерела

У разі можливого конфлікту між Китаєм і США для Росії ідеальною була б позиція повного нейтралітету, оскільки у Кремля немає фізичних можливостей комусь допомогти в такому протистоянні. Таку думку в інтерв'ю Online.ua висловив російський журналіст Леонід Радзіховський, повідомляють Патріоти України.

Також він зазначає, що існує табу, які президент РФ Володимир Путін ніколи не порушить."Він ніколи, ні при яких обставинах він не піде на формальний військово-політичний союз з Китаєм. Це означає крах російського суверенітету і державності. Це — те ж саме, що Путін пропонував Україні, тільки на місці України — Росія, а на місці Росії — Китай. На це він не піде ніколи", - підкреслив журналіст.

Аналогічно, продовжує Радзіховський, Путін не піде на різке погіршення відносин з Китаєм."Наприклад, РФ не буде збільшувати військову присутність, спрямовану проти Китаю, зменшувати обсяги торгівлі, розривати економічні зв'язки, в Радбезі ООН голосувати проти Китаю. Це абсолютно виключено. Росія дуже сильно зав'язана і сильно боїться Китаю. При цьому політичні симпатії Путіна — на боці Китаю. Тому що це авторитарна країна. З іншого боку, культурний і психологічний вплив США на Росію більше, ніж вплив Китаю. Росія — європоцентрична країна, яка порівнює себе з США, а не з Китаєм. Реальний простір, де Путін може допомогти США, — іранський напрямок", - додав журналіст.

План Трампа щодо миру в Палестині остаточно провалився: Ізраїль розпочав масштабний наступ в Газі (відео)

субота, 17 травень 2025, 6:19

Це сталося в той момент, коли Дональд Фредович вояжує по Близькому Сходу, колекціонуючи гомерично улесливі компліменти та царські подарунки від шейхів та арабських королів. Армія оборони Ізраїлю заявила про початок першого етапу масштабної операції в с...

"Попри всі сумніви": Соціологи з'ясували, як змінилося відчуття щастя українців під час війни

субота, 17 травень 2025, 6:00

Дослідження КМІС показало, що незважаючи на війну, більшість українців продовжують відчувати себе щасливими. Але порівняно з 2021 роком, рівень щастя знизився. Про це заявив гендиректор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто в ...